Wpis z mikrobloga

#santanderconsumerbank #santanderbankpolska #santander #kontobankowe #banki #bankowosc
=> BLAW47=< Cześć Wam Mirabelki i Mireczki,mam dla Was kod polecający do #santanderbankpolska , kod to BLAW47,aktywuje on program poleceń i włącza bon kwotowy=100zł do wybranego sklepu(biedronki,rtveuroagd,zalando,Decathlon) lub 4 bilety do Cinemacity.
Zapraszam serdecznie,łatwe warunki i wymierne korzyści. Pozdrawiam.
KOD => BLAW47 = BON 100ZŁ.
  • Odpowiedz
#santanderconsumerbank #santanderbankpolska #santander #kontobankowe #banki #bankowosc
Hej. Kod polecający BLAW47 = kod aktywuje program poleceń w Santander oraz gwarantuje 2x bon 100zł (dla Ciebie bon 100zł i dla mnie też bon 100zł) elektroniczny(pdf) do sieci sklepów (Biedronka,Zalando, Decathlon , RTV euro AGD) lub po 4 bilety do Cinema City. Polecam Santander i pozdrawiam wszystkich użytkowników.
BLAW47 -wejdz w aplikacji Santander w program poleceń i wpisz ten kod.
Powodzenia.
  • Odpowiedz
@JudytaGranda #santanderconsumerbank #santanderbankpolska #santander #kontobankowe #banki #bankowosc => BLAW47=< Cześć Wam Mirabelki i Mireczki,mam dla Was kod polecający do #santanderbankpolska , kod to BLAW47,aktywuje on program poleceń i włącza bon kwotowy=100zł do wybranego sklepu(biedronki,rtveuroagd,zalando,Decathlon) lub 4 bilety do Cinemacity. Zapraszam serdecznie,łatwe warunki i wymierne korzyści. Pozdrawiam. KOD => BLAW47 = BON 100ZŁ.
  • Odpowiedz