Wpis z mikrobloga

#polandrock #woidstock #owsiak #niepopularnaopinia

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym (jak zaśpiewałby Markowski ale juras go na wooda nigdy nie zaprosił bo się kumpluje z Hołdysem xd)

No więc line up ssie i nieważne że 30 festiwal. Jurasowi się po prostu nie chce, czuję że jak papież będzie jednak na posterunku do końca, na jego ostatni wood wjedzie z aparatem tlenowym i syntezatorem od hawkinga (chłop ma ponad 7 dych). Myślę że ktoś młodszy, z iskrą, pomysłem mógłby to rozwinąć ale w Polsce tak się nie robi.

I jak widzę np takie mumio na ASP to jest takie jakbym się cofnął 20 lat jak jeszcze był Simplus.

Ten Czaplinek to taki głośny krzyk "dajcie nam umrzeć w spokoju", nie idzie o samo miejsce nawet choć też co o styl pożegnania z Kostrzynem pełen bólu dupy. Kurła już nawet Kryszny nie ma.

Mam ogromny ból dupy bo byłem na tym festiwalu 2 razy jeszcze przed covidem i pomógł mi odzyskać wiarę w ludzkość. Ale teraz chyba nie ma co jechać, klimat pewnie bardziej jak na dniach miasta
  • 11
  • Odpowiedz
@jobzpaticzku2: W zeszłym roku byłem pierwszy raz. Wiadomo, nie mam żalu związanego z Kostrzynem czy Kryszną bo nie miałem nigdy z tym do czynienia. Sam klimat festiwalu oceniam bardzo pozytywnie. Wiadomo, zawsze znajdą się jakieś powody do narzekania jak niekończące się kolejki albo ludzie pod sceną wywijający z fajkami w łapie.
Mnie osobiście zeszłoroczny line-up bardziej przekonał niż ten - jubileuszowy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jobzpaticzku2 Jak line up jeszcze nawet nie jest ogłoszony do końca typie xd A od lat wiadomo że najlepsze zespoły zostawiają na koniec. A Woodstock się zmienia i to fakt. Pierwszy raz byłem tam w 2011 roku i od tamtej pory jestem co roku i to prawda że już nie jest tak jak kiedyś ale nie są to zmiany na gorsze- kiedyś tojki to była ku.. masakra, to było wyzwanie skorzystać. Albo
  • Odpowiedz
@kamil934: Zgadzam się i nie zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam że nie byłem w Kostrzynie. Sama atmosfera festiwalu mnie wręcz zachwyciła bo nigdy na wydarzeniu o podobnej skali nie byłem.
Wiadomo że to festiwal gdzie tego miejsca potrzeba w cholerę tym bardziej gdzie mówimy o festiwalu kilkudniowym gdzie trzeba zapewnić warunki (choćby dostępność wody), a cały teren powinien być przystosowany. Owsiak wczoraj wspomniał o pomyśle sadzenia
  • Odpowiedz
@jobzpaticzku2: @barto142 @kamil934 Line up to było ostatnie na co się patrzyło w kostrzyniu, Czaplinek żadnego podjazdu nie ma i nie będzie mieć. Byłem w Kostrzyniu z 7 razy, w Czaplinku raz i mimo, że już z przyzwyczajenia urlop planuje na ten okres to nie wiedzi mi się jechać. Brak pola malinowskiego totalnie zniszczyło mi chęci, bo jeździłem kamperem.
  • Odpowiedz
@sensuel: wielu ludzi ma podobne zdanie jak ty, dlatego też ta frekwencja festiwalowa dość mocno spadła. Uważam line-up za coś co ma przyciągać niezdezdecydowanych. Jeżeli ktoś uwielbia festiwal i miejsce to line-upem co najwyżej się zainteresuje jako miłym dodatkiem.
Kojarzę ze lata temu jeszcze była wioska motocyklowa, teraz już nic takiego nie widać a na parkingu płacisz za pojazd bez względu czy to jest auto czy 2-3 razy mniejszy motocykl
  • Odpowiedz