Wpis z mikrobloga

Liczyłem, że Szwajcaria postawi na bardziej stonowany strój, no ale trochę się przeliczyłem.

Staging na zdjęciach wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze, ale jednak to nie poziom Loreen z tamtego roku. Zresztą, do jej poziomu to może w tym roku się zbliżyć tylko UK.

Fun fact, Rydman w tym roku pracuje nie tylko z Nemo, ale także z Besą oraz z Windows95man.

#eurowizja
Tratak - Liczyłem, że Szwajcaria postawi na bardziej stonowany strój, no ale trochę s...

źródło: temp_file4777455290262048562

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marsik jeśli wnioskujesz to po pierwszym zdaniu to gratuluję, bo źle trafiłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mam nic do non binary fashion. Ale pióra, pompony, to nawet jeśli nosi je dziewczyna są dla mnie mocnym cringem xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lumisodaboi widziałem ten występ i uważam go za równie dobry co od Loreen. Po prostu Wielka Brytania tak jak Szwecja w zeszłym roku zatrudniła jednych z najlepszych fachowców i dowieźli to. Jest to spokojnie poziom koncertów gwiazd światowego formatu czy reklam największych firm, typu Apple.

Ukraina, Izrael to wiadomo, jak co roku ścisły eurowizyjny top. Ukraina być może ma w tym roku 2. najlepszy staging.

Serbia? Piosenka dobra, ale ta skała wygląda
  • Odpowiedz