Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem komuś mimowolnie energetyka z automatu. Ktoś przyłożył kartę, kliknął produkt i se odszedł. Ja jako że nie miałem pojęcia że ktoś tak zrobił przyłożyłem swoją, nie ogarniam co się dzieje bo automat zamiast „wybierz produkt” mówi „karta zaakceptowana”, nagle zza pleców jakiś typek sięga do komory i ucieka jak poparzony. Nawet się nie zająknął żeby oddać to 3,40 (,)

#przegryw #praca #polska
Borunnar - Właśnie kupiłem komuś mimowolnie energetyka z automatu. Ktoś przyłożył kar...

źródło: IMG_1568

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Cayar: pierwszy raz tak miałem ale od teraz zamiast przykładać kartę by aktywować automat będę klikał zielony guzik na automacie, niektórzy w razie czego klikają najpierw czerwony czyli „anuluj” zawsze zastanawiałem się dlaczego
  • Odpowiedz
  • 2
@rekkin: nie, to działa tak że najpierw przykładasz kartę/klikasz guzik żeby automat „się obudził” i poprosił o wybranie produktu, wybierasz i potem przykładasz kartę żeby zapłacić następnie automat wypluwa produkt

Ci co piszą że bajt widzieli w życiu jeden automat i myślą że wszystkie na świecie działają dokładnie tak samo XD
  • Odpowiedz
@OrzelBielik: no nie, może się zdarzyć jak coś jest #!$%@? w danym automacie.
Mi kiedyś (dawno, pewnie się zmieniło) podpieło czyjeś konto Veturilo pod legitymację, mimo że miałem swoje xd.
  • Odpowiedz