Wpis z mikrobloga

@Misticmac: ciekaw jest jakich odpowiedzi się spodziewałeś zadając te pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już sam fakt, że przed wojną, obecnie to raczej nie- jedynym z ważniejszych kierunków emigracji dla Ukraińców była Rosja dużo mówi o sytuacji w obydwu krajach xd
  • Odpowiedz
Podejrzewam ze przecietny rosjanin, oczywiscie nie jakis syn oligarchy z moskwy, by sie zesral z zazdrosci jakby zobaczyl jak zyje przecietny ukrainiec xDD
  • Odpowiedz
@Misticmac: znajdź mi taką drogę budowaną w zachodnich standardach w najbiedniejszym regionie r*sji, łączącej dwa miasteczka powiatowe
Bo na Ukrainie to wystarczy przejechać 10km od granicy w Krościenku.
Zapędy imperialne w rozmowie ze zwykłymi ludźmi to kolejna rzecz, Ukraińcy mogą być nacjonalistami, ale nie w stylu 'cały świat nasz'.
trzydrzwiowypentaptyk - @Misticmac: znajdź mi taką drogę budowaną w zachodnich standa...

źródło: 1000007062

Pobierz
  • Odpowiedz
@Misticmac rozumiem że jestem husarzem, dzięki. Moja kobieta to złoto, raz jak wypisałem wszystkie rzeczy które ogarnia to dostałem bana za trollowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) ja właśnie zjadłem domowego ukraińskiego hotdoga, a na deser mam słodkie rogaliki. Gdyby polki były w połowie tak pracowite i porządne jak moja Maszka to ten kraj by był potęgą. Życzę ci żebyś rozstał się z kolegą, zszył odbyt i znalazł sobie
  • Odpowiedz