Wpis z mikrobloga

#przegryw 10 lat temu Jan Paweł II został Świętym. Byłem wtedy w Watykanie w bocznej nawie, szedłem 3 godziny na plac św Piotra. Kiedy miałem wchodzić na plac tuż przy miejscu gdzie na krzesłach siedzieli dostojnicy, królowie i prezydenci, żołnierz zamknął barierkę. Nie mogłem tak tego zostawić. Zobaczyłem namiot medyka i powiedziałem że muszę do lekarza. Żołnierz uchylił mi barierkę i poszedłem bliżej. Boczną nawę oddzielała ulica i barierki. Zostawiłem plecak i zobaczyłem że jakaś dziewczyna przeskakuje barierki. Pobiegłem za nią,przeskoczyłem. Znalazłem się w bocznej nawie. Przyjąłem komunię świętą. Po mszy wróciłem po plecak. Grzebali w nim żołnierze xD Potem jeszcze spotkałem tą dziewczynę w Rzymie, wymieniliśmy się numerami. Pojechaliśmy do Francji zbierać winogrona,ciągle jarała hasz, oskarżyła mnie o branie heroiny i po powrocie zadzwoniła do mojej matki żeby mi zrobiła testy na narkotyki... Ale to już inna historia.

https://youtu.be/i_IwBP7lZDA?si=kFnxbRQwxlKbedKc
telemark - #przegryw 10 lat temu Jan Paweł II został Świętym. Byłem wtedy w Watykanie...

źródło: Screenshot-20240427-100143

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz