Wpis z mikrobloga

@cwlmod: właśnie kupiłem tydzień temu ważną od 1 maja więc mam nadzieję, że nie wpłynie na to bo jak będę brał następną to te punkty się wykasują.

Zawsze się staram dużo szybciej kupować bo kto wie czy nie będzie szkody w tym czasie albo właśnie tak jak teraz.
  • Odpowiedz
@Donald_Ma_tole: To masz farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Opryskus69 Prostaku, nie masz żadnej 100% gwarancji że policja cię nie złapie mając telefon. Yanosik może nie mieć wbitej kontroli, zawiesić się albo złapie cię policja na drodze, której nie zauważyłeś. Można też popełnić wykroczenie bo się zagapisz i nawet nie wiesz, że to robisz przy samej policji.

Żeby dostać mandat to trzeba być nieogarem albo mieć pecha, więc
  • Odpowiedz
@Opryskus69: wyobraź sobie, że wyprzedzałem samochód na 50 , który jechał 50 więc żeby to szybko i bezpiecznie zrobić to przekroczyłem prędkość. I akurat w tym momencie mnie zdjęli. No przestępstwo jak nie wiem co.
  • Odpowiedz
@Opryskus69: Czytając twoje posty w tym temacie poddaje w wątpliwość że kiedykolwiek prowadziłeś samochód xd. jakieś leki na uspokojenie sobie weź, albo idź do psychologa.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że wyprzedzałem samochód na 50 , który jechał 50


@Donald_Ma_tole: No to że tak powiem, masz nauczkę :D

Jeśli w zabudowanym na wsi ludzi jadą 50 to znaczy, że mogą stać bagiety z przodu ¯\(ツ)/¯ Szczególnie jeśli to miejscowy jedzie wolniej.

Dobrze że kasujesz komentarze tego głąba @Opryskus69, bo nie chce raka dostać od czytania xD
  • Odpowiedz
@Donald_Ma_tole: No to poszek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

te cały @Opryskus69 to reprezentuj mentalnie leminga, który myśli że cały świat funkcjonuje tak samo i na bazie przepisów. Ciekawe czy on przypadkiem nie wchodził komuś pod maskę, bo tak debil z brd24.pl powiedział, co jest niezgodne z przepisami xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.