Wpis z mikrobloga

@Henson_: jakiś wywiad z eskortką kiedyś oglądałem to mówiła że miło jak czasami dla odmiany przyjdzie jakiś zadbany i wtedy jest fajnie. Ale też dużo z nich, zwłaszcza tych które dłużej pozostają w branży, lubi ten sport.
  • Odpowiedz
@Henson_: nieironicznie ze mnie była bardzo zadowolona. Po konsultacjach z prawnikiem zastanowie się nad udostępnieniem calosci, bo narazie czekamy na powództwo cywilne, gdzie Beatris pod przysięga bedzie musiała zeznawać czy jest prostytutką.
Za udostępnienie nagrania z stosunku seksualnego grozi nam sprawa karna.
  • Odpowiedz
@Dingik: @Nicolaus_Steno1 gdyby Prostytucja była bardziej zorganizowana to znaczy jak by nie wiem rząd zalegalizował ale kazał im się nie wiem badać co miesiąc i było by mniej oszukiwania na nie swoje zdjęcia i młodsze eskortki to związki z kobietą by sensu nie miały bo po sie upokarzać dla cipki jak możesz mieć fajną dupe za 400 zł xD
  • Odpowiedz
@Dingik: wątpie, że już wie. Raczej kwestia czasu. Natomiast wtedy groziła policją. Osoba która znalazła jej dane tj numer tel przypisany do imienia i nazwiska dostała jakaś grzywne. A osoba, która ja faktycznie ruchała to nw.
Nicolaus_Steno1 - @Dingik: wątpie, że już wie. Raczej kwestia czasu. Natomiast wtedy ...
  • Odpowiedz
@Henson_: bo czerpali korzyści majątkowe z ułatwiania uprawiania prostytucji. Na roksie divy płaciły za umieszczanie swoich anonsów. Wiec roksa czerpała korzyści majątkowe z ogłoszeń prostytutek.

Kuplerstwo – zachowanie polegające na ułatwianiu innej osobie uprawiania prostytucji. Najczęściej przybiera formę udostępnienia lokalu, ułatwianie kontaktu klientów z prostytutkami. W Polsce kuplerstwo stanowi przestępstwo, o ile jest dokonywane w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
  • Odpowiedz