Wpis z mikrobloga

Papież Franciszek: "Pokój osiągnięty w drodze negocjacji jest lepszy niż wojna bez końca."

Łukaszenka: "Ukraina może całkowicie stracić swoją państwowość, jeśli nie będzie prowadzić negocjacji."

Zacharowa: "Reżim kijowski otrzymuje od Stanów Zjednoczonych nie mniejsze wsparcie niż kiedyś Afganistan."

Oj, chyba ostatnia ustawa o amerykańskiej pomocy dla Ukrainy zmieniła dużo więcej, niż myślimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
  • 6
  • Odpowiedz
@Maurelius: To Ukraina ma się poddać, to Ukraina ma zacząć negocjacje xD Polityka appeasementu nie działa.

Czy te trepy watykańskie i inne mogłyby zacząć od naciskania na Rosję żeby wycofała się, oddała ziemie, przekazała reparacje i przeszła demokratyczne zmiany?
  • Odpowiedz
@jacek007g: oni mają ten głupi latynoamerykański ogląd na życie, że wszystko co złe to USA a wszystko co dobre to ZSRR/Rosja - jak komunistyczny wujek wysyłał tym nierobom ropę, gaz i złoto to był git i do dzisiaj to pamiętają
  • Odpowiedz
oni mają ten głupi latynoamerykański ogląd na życie, że wszystko co złe to USA a wszystko co dobre to ZSRR/Rosja


@pablum: Ja tam bardzo się cieszę z takiego biegu rzeczy, bo wszystko wyszło na jaw i widać czarno na białym jak te trepy watykańskie mają nie po drodze z Polską.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: kościół katolicki w Polsce to już truchło - każdy śmieje się z czarowników w sukienkach w Warszawie muszą likwidować lekcje religii bo rodzicom to wisi a dzieciaki już są za mądre by wierzyć w bajki o żydowskim cieśli z respawnem
  • Odpowiedz
@pablum: Może w miastach TOP5 to wygląda dobrze ale te środowiska nadal mają ogromne strefy wpływu i rzeszę zwolenników, trochę czasu jeszcze minie zanim się kraj z tego wyleczy na dobre, a takie prorosyjskie zachowanie zwierzchnika KK leczenie przyspiesza.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: w tempie ekspresowym rzekłbym - ja mieszkam na wsi i tak naprawdę ostatnim jeszcze czynnikiem są już tylko babcie i dziadkowie (bo cholera wie komu przepiszą ziemię) - jak oni umrą to moje pokolenie rocznik 80-90 będzie miało wyjebongo w ten cyrk sukienkowy i tego co analfabeci po KUL bredzą na mszach dla staruchów co w każdą bzdurę uwierzą
  • Odpowiedz