Wpis z mikrobloga

#bog

Chcialbym publicznie zaczac jakis watek.

@primum-non-nocere
Czy miales jakies ciekawe zjawiska w zyciu (paranormalne, czy jak tam je nazwac)?
Jakies duchy? Kosmici? Cos z wiary?
Ludzie ci mowili dziwne wypowiedzic z podtekstami?
Ludzi ci robili symbole i dziwne fragmenty wypowiedzi podsuwali / podszeptywali?

Ew. cos innego ciekawego?

Jeden z Mirkow mnie do ciebie skierowal na konsultacje.
Mozesz juz byc podstawionym kontem dla mnie, ale niewazne teraz, chetnie poslucham kogos orginalnego :)

Wierzysz w Apokalipse?

Sebastian
  • 8
  • Odpowiedz
@StaraDusza: A pisałem bo zacząłeś: "Chcialbym publicznie zaczac jakis watek.". No to jak, publicznie czy nie publicznie? Bo jak publicznie ale nie dla publiki to taka trochę pokazóweczka "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej bowiem nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie". Oj, Bozia się pogniewa.
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666: Jak Mojzesz blagal Boga o 7 rzeczy dla Egiptu, to tez byla milosc chrzescijanska? Tutaj jest wiecej rzeczy roznych, nie tylko sam Jezus Chrystus, ktory jest najlepszy, ale ja nim nie jestem. Nie mozesz wiec oczekiwac ode mnie takiej postawy (ja w ogole jestem ledwo chrzescijaninem - tzn. chyba jestem, bo wierze w chodzenie po wodzie, uzdrawianie, ze pioruny strzelaly na Golgocie od Baala, ale nie takim bardzo chrzescijaninem).
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666: Z Mojzeszem wiem, co pisze. Przepraszam za glupie "Ciii" - chociaz ciekawe, czemu tak napisalem. Publicznie chodzilo mi o to, zeby ten kolega / ta kolezanka primum-non-nocere odpisala na oczach czytelnikow.
Oczywiscie twoje wtracenie moze byc, zwracam racje.
Ja spalilem Valaka i Szatana, to sie dzieje na innych poziomach swiadomosci, nie wiem, czy mi uwierzysz, ale generalnie po to tu mnie Bog przyslal.
Diabel chodzi za mna cale zycie (jako
  • Odpowiedz