Wpis z mikrobloga

Gruby oszust wnosi o powtórzenie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponoć procedura ma być standardowa w takich przypadkach - mecz odbędzie się zaraz po powtórzeniu karnego Błaszczykowskiego.

Nie mogę już z tego klubu, kiedy myślisz że nie będą w stanie przekroczyć kolejnej granicy żenady to oni wjeżdżają jak gdyby nigdy nic XD

edit: nawet filmik nagrał dla swoich owieczek xD
https://twitter.com/FCBarcelona_es/status/1782390544263496025?t=CufW7XYgdnAGNN3hjOO5gg&s=19

#mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
Beeercik - Gruby oszust wnosi o powtórzenie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponoć procedura ma być...

źródło: temp_file7698160407192098040

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Beeercik: Nie oglądam meczy Realu, ale regularnie kibicuję Barcelonie od czasu jak przyszedł Lewy.

Wielokrotnie o tym pisałem - sędziowie w La Liga popełniają kilka kontrowersyjnych decyzji w każdym meczu.
Wcześniej oglądałem Bundesligę i tam jeden/ dwa mecze w sezonie były z kontrowersjami.

Nie dziwię się ani frustracji Xaviego i jego czerwonym kartkom, ani szefostwu, które widzi brak konsekwencji wśród arbitrów.
  • Odpowiedz
Nie dziwię się ani frustracji Xaviego i jego czerwonym kartkom, ani szefostwu, które widzi brak konsekwencji wśród arbitrów.


@Sierzant_Cruchot:

1) mogli nie opłacać wiceszefa komitetu arbitrów przez przeszło 18 który wprowadził tych arbitrów w większość do najwyższej klasy rozgrywek bo podobali im się pod innymi kryteriami między innymi uległości w pewnych kwestiach... To Barcelona zatruła ten system gdyż najlepsi często nie trafiali poziom wyżej ponieważ nie odpowiadali kryteriom Negreiry.

2) dodatkowo
  • Odpowiedz
@Beeercik: Kto jeszcze emocjonuje się tą skorumpowaną ligę dwóch klubów? xd Nawet gdyby zrobili goal line tylko na stadionach barcy i realu, używany tylko wtedy gdy przyniesie im korzyść - nikogo by to nie zdziwiło xd
  • Odpowiedz