Wpis z mikrobloga

#pytanie #drony #dji

Szukam karty pamięci do drona DJI macic 3 clasic. Troszkę się zgubiłem xD w tej kwestii zatrzymałem się z 10 lat temu. Jakiej karty powinienem szukać? Dron nagrywa w max rozdzielczości 5K. Myślę,że wystarczy mi karta 128 lub 256gb. Z tego co wiem bardzo ważna jest prędkość zapisu ale nie ogarniam tych klas.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@fotograf_warszawiak znalazłem coś takiego. Myślisz,że się sprawdzi ?

Długo już używasz tego drona ? Ja swojego dopiero dziś odbieram. Na jaki realnie zasieg można liczyć np w mieście i po za miastem ? Mieszkam w Irlandii, jest tu bardzo dużo fajnych miejsc do nagrania. Klify, wzgórza i bardzo dużo otwartych przestrzeni. Każdy protip mile widziany ( ͡º ͜ʖ͡º)
wypokowytrol - @fotograf_warszawiak znalazłem coś takiego. Myślisz,że się sprawdzi ? ...

źródło: temp_file7202731730891769608

Pobierz
  • Odpowiedz
Do mavika mam samsung pro plus 256GB (nigdy nie nagrałem więcej niż 90GB więc 128 by starczyło). Mam dwie karty, za każdym razem jak wyciągam kartę do zgrania to wkładam pustą żeby dron nigdy nie był bez karty, bo jednak czasem zdarza się zapomnieć. Jak są ciężkie warunki to w połowie nagrań zamieniam karty, żeby w razie czego nie stracić wszystkiego.
  • Odpowiedz