Wpis z mikrobloga

Słucham sobie Tarczyńskiego w Republice i chłop mówi, że jest przekonany, że wygrają wybory do europarlamentu, ponieważ wizyta Tuska i Trzaskowskiego nie pomogła kandydatowi KO w Krakowie i tylko minimalnie wygrał z Gibałą, który tak de facto nie startował nawet z PiS. Dla niego to jest sukcesem podczas, gdy stracili nawet swój bastion w Zakopanem. A w Bełchatowie pokonał ich ziomek z Nowei Nadziei Mentzena. Tymczasem typ się cieszy, że w Krakowie PO wygrała minimalnie XDDDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież poza jakąś głęboką wiochą w Polsce B, w której toaleta jest luksusem nikt normalny nie odda głosu na tych odklejeńców z PiS-u. Ja nie wiem jakim cudem oni zdobyli te 34 % w Sejmikach. W miastach to nawet katolickie Zakopane każe im s...... Wieś (nie mówię ta w bliskich okolicach większych miast), to po prostu kompromitacja tego kraju. Bez urazy dla tych kumatych co tam mieszkają.

#bekazpisu #pis #wybory #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • 3
@BKZGlamrap: Zgadzam się, ale to i tak o jakieś 10 % za dużo. Ci ludzie są tak oderwani od rzeczywistości, że 20-25 % to powinno być max co są w stanie wycisnąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lord_Apatii_i_Depresji: Mam. Wyniki wyborów na burmistrzów i prezydentów miast, w których PiS-owcy dostają #!$%@? od kandydatów KO, Trzeciej Drogi albo komitetów będących znacznie bliżej KO niż PiS najlepiej o tym świadczą. Dodać do tego można nieumiejętnośc utrzymania przez PiS swoich bastionów jak chociażby Zakopane. To tak jakby KO przerżnęła we Wrocławiu albo Gdańsku.

Kolejny sukces wyborczy PiS-u w 10-tysięcznej Włoszczowie w ich bastionie w świętokrzyskim. Już nie Kielce, Starachowice czy Skarżysko,
Lambo994 - @LordApatiii_Depresji:  Mam. Wyniki wyborów na burmistrzów i prezydentów m...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz