Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam was ciule ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech mi tu jeszcze jeden choć raz na tramwaj wykolejony, albo absurdy w spółkach miejskich narzeka, to go do strony PKW odeślę. Chyba nawet nie 1/3 wyborców ostatecznie poszła na te wybory, a większość przyklepała Jacę xD. Na pewno teraz dres zmieni swoje zachowanie. Na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #wybory #polityka
FrasierCrane - Pozdrawiam was ciule ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech mi tu jeszcze jeden choć raz na...

źródło: fc5310e363f8ac4dba110b10eb63e68456021c35addbfeed8add15ef408edd2f

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 37
xDDDD
Dotychczasowy włodarz Wrocławia największe wsparcie uzyskał jednak od osób bezrobotnych, a także emerytów i rencistów. W przypadku tej pierwszej kategorii na popieranego przez Lewicę i Platformę Obywatelską kandydata zagłosowało 73,3 proc. wyborców, z kolei na Bodnar 26,7 proc.Równie dużą popularnością Jacek Sutryk może cieszyć się wśród osób na emeryturze lub pobierających rentę - 83,9 proc. Bodnar poparło 16,1 proc. deklarujących przynależność do tej grupy.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-bezrobotni-emeryci-i-rencisci-za-sutrykiem-potezne-poparcie-,nId,7464919#parametr=zobacz_takze#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: a weź mi kuźwa nic nie mów, po co ja szłam głosować i to i tak na mniejsze zło, tylko czas straciłam. A i tak na następne pójdę żeby mieć czyste sumienie przy krytykowaniu tych na których nie głosowałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: jak pseudointeligenci pokroju @Sin- idą głosować na Jace choć się nie cieszą to co zrobić. Doskonale wie o tym, że mąż bodnarowej jest w coś zamieszany, ale jak powiesz w co Jaca to magicznie nie wie o czym mówisz xD
  • Odpowiedz