Wpis z mikrobloga

odstawiłem paro metodą indyka na zimno i ja #!$%@? jakie brain zapsy że #!$%@? ale i tak jeszcze ciekawsze jest że wcześniej myślałem że ssri wcale nie obniża libido bo przecież waliłem konia normalnie ciągle ale jednak obniża xd bo teraz nawet nie muszę walić wystarczy dotknąć siusiaka i zobaczyć gołą babę na ekranie żeby dojść odrazu xd mimo wszystko odczuwam że rzeczywistość jest jakaś trochę bardziej realna a nie taka przytępiona jakbym lunatykował przez mgłę.. może uda się #!$%@?ć i zdechnąć a jak nie to pewnie za jakiś czas znów wrócę do brania

*oświadczam iż zawarta powyżej treść wpisu stanowi wyłącznie performens artystyczny a jego wszystkie fragmenty są całkowicie zmyślone fikcyjne i nie są związane z żadnymi realnymi wydarzeniami doświadczniami myślami lub zamiarami autora
  • 2
@vieniasn: ja nie wiem nie chciało mi się czytać nawet nie wiem jaki ma okres półtrwania paro gdzieś ponad tydzień mija mi i dalej mam zapy jakby coraz bardziej silne ale z tego co kojarzę to raczej inne np wenla jest najbardziej dokuczliwa a paroksetyna chyba nie ma jakiegoś długiego okresu półtrwania i nie utrzymuje się jakoś długo w organizmie ale zapsy są tak niezbadane że to nawet nie jest wyjaśnione