Wpis z mikrobloga

#hotelparadise że weekendowe przestoje w hotelixie mamy, to ja pytanie mam. Czy ktoś tu z dolnośląskiego jest i na festiwal roślin się jutro wybiera? Bo ja tak! Palme sobie kupię! Co tak sama będę hotel oglądać? Może nawet kilka palm kupię…. Grubsze domówki wówczas urządzę. Ktoś też tam będzie?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@joannanna: ja też!!! Nie opuszczę tej imprezy!!! Ale na jutro dorożkę do Świdnicy już zamówiłam. Miał być grill w ogrodzie, ale pogoda spartoliła mi plany, to sobie jakoś radzić muszę.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: byłam w zeszły weekend na festiwalu w Kato, mega polecam ʕʔ
Ale trzeba uważać na szkodniki, w jednym przywieźliśmy ziemiórki. Generalnie tam za mocno podlana ziemia jest w kwiatach
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zaktywizowałbym na tym tagu jeszcze Kraków, ale u nas jakiekolwiek fancy targi kończą się takimi tłumami, że nie ma tam sensu chodzić - od roślin po biżu i vintage. I chciałem jeszcze dodać, że na tagu bez zmiany, za zachowanie Judaszycy ten program będzie #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 2
@joannanna: @missiv @MajaF1 @leemealitie @Wouowina

W pierwszej kolejności odpowiadam @metalfaceee , bo zrozumiałam przytyk i tak!!! Wiem. Na tym tagu nie lubimy Judaszycy i Cyganichy też nie trawimy!! Przepraszam też, za ten wpis, nie sądziłam, że się tak tu rozgadamy. Wybacz!

Wszystkich pozostałych, którzy nie daj losie z mojego powodu zainteresowali się wydarzeniem z góry przepraszam. Byłam, zobaczyłam, na własnej skórze odczułam…..NIE POLECAM!

„Dupy nie
  • Odpowiedz