Wpis z mikrobloga

Mirki, da się jakoś wywabić takie rdzawe plamy ze stali, a jeśli tak, to czym?
Przeciąłem wczoraj folię stretch na palecie z beczką ze środkami chemicznymi, która była zroszona jakimś płynem. Myślałem, że to woda, bo padało, ale to jednak był chyba jakiś kwas i teraz mi się wżarło w ostrze.
#edc #noze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja jak moją węglową morkę uwalę, nie wyczyszczę w porę i zrobi się nalot to po prostu papierek ścierny idzie w ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak Ci żal i nie chcesz, to przykro mi ale i tak musisz tylko potem po protu lepiej dbaj i nie zostawiaj mokrego
  • Odpowiedz
@Del: Pastą do lakierów samochodowych taką lekkościerną powinno zejść i nie uszkodzić faktury. A jak nie kroisz żarcia to nie zmywać, trochę zabezpieczy przy okazji.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@DonRzoncy Żarcia nie kroję, bo kroję dużo innych rzeczy (jak to przy EDC) i trochę nie bardzo potem mam zaufanie do czystości tego noża :). I dzięki za protip z pastą.

@bertexon Najlepsze, że wytarłem go potem, a i tak zaszedł rudą. A kontaktu miał może kilkadziesiąt sekund. Mocne gówno.
  • Odpowiedz
Żarcia nie kroję, bo kroję dużo innych rzeczy


@Del: No to gitara, wosk z pasty zrobi delikatną powłokę hydrofobową i woda powinna sama spadać :) Spoko, lubię takie rzeczy podpowiadać. Jak ci się będzie chcieć i nie zapomnisz to podeślij jak wygląda po robocie.
  • Odpowiedz