Wpis z mikrobloga

@zwrotnaskarb nie zamieniaj sie w Janka, to Twój youtubowy mentor, ale jeśli nie wymyślisz swojego pomysłu grozi Ci jego los. Człowieka niby wolnego, ale w pułapce wyswietleń, który gdy te spadają gotów jest pomawiać i dyskredytować kumpli, inicjować szcztuczne konflikty. Myślisz,że Ciebie oszczędzi, gdy zabraknie innych pomysłów. Zobacz co wciąż wypisuję o Chylozaurze w odpowiedzi do komentarza Korsira. Nie wierz mu,że możesz za rok żyć z tego Youtuba, ogarniaj inne opcję i przedewszystkim odetnij się od niego dla wlasnego dobra. #yanek #korsir
Mular899 - @zwrotnaskarb nie zamieniaj sie w Janka, to Twój youtubowy mentor, ale jeś...

źródło: SmartSelect_20240417_093153_YouTube

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@NaRaBeK: byliśmy na tej miejscówce razem, tylko ja nie mogłem odrazu jechać. Co do tych pomówień i dyskryminacji nie wypowiem ci bo chce stać z boku tego. Ale ta sytuacja zweryfikowała mi wiele- nie w temacie Janka
  • Odpowiedz
  • 0
@zwrotnaskarb: Jeśli usłyszałeś od Janka to szokujący fakt, ale to nie musi być prawda :) Zbyt pochopnie Korsira na 48 godzin nie zatrzymuj( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze jedna uwaga, pewnie to zmęczenie, ale dyskredytować a dyskryminować to nie to samo.
  • Odpowiedz
@Mular899: nie to wgl nie chodzi o Janka, ta drame i nie wyrażę się na temat temat publicznie. Mam swój rozum dlatego od początku się w to nie włączam. Pewne rzeczy rzuciły mi się w oczy i z kwestii honoru będę je chciał kiedyś wyjaśnić gdy nadąży się okazja.
  • Odpowiedz