Wpis z mikrobloga

Postanowiłem że zapisze się do komisji wyborczej przez komitet. Jak bardzo ciężko się dostać, pisałem do każdego, nawet do bezpartyjnych samorządowców. Na razie tylko odpowiedź od 1 ale bez szczegółów. Jedni wymagają "zapłaty" czyli jeśli chcesz przez nasz komitet to zbierz 20 podpisów a inni mają gdzieś. Chciałem podejść ideologicznie i zgłosić się do jednego na którego będę głosował. Z profilu głównego kazali mi napisać do koordynatora wojewódzkiego, on że nie bo on tylko za swój rejon odpowiada. Daje mi kontakt do bliżej mnie, ten z kolei nie bo nie odpowiada za mój powiat i że napiszę jak się dowie i brak odzewu. Pocieszające jest to że osoba( powszechnie znana) nr 1 na liście zaoferowała mi pomoc ale nie chciałem korzystać, pewnie ma ważniejsze sprawy na głowie niż przejmować się jakimś anonem. Mam nadzieję że uda się gdzieś załapać #polityka #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Mentis_capta w samorządowych nie zostałem "wylosowany" dlatego w złości wybrałem kandydata w środku by musieli pisać protokół dla tego 1 głosu( a wyszło że były 3). Ten 1 komitet mi napisał że dopiero tworzą listy i że w ciągu 10 dni ktoś się odezwie by dostarczyć pismo itp. zobaczymy czy tak będzie czy nie, niemniej szukam sposobu by się gdzieś dostać.
  • Odpowiedz