Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Może to niepopularna opinia ale wolę Olkę od Ady (żeby nie było, Bartka nie lubię jeszcze bardziej). Olką jest chamska ale wnosi sporo do hotelu, rozruszała Ropniaka, jest gburowata ale w taki jasny, przejrzysty i konfrontacyjny sposób dzięki czemu są dymy i coś się dzieje.
Oglądanie Ady mnie męczy bo przypomina mi moją starą znajomą, z którą nie utrzymuję już kontaktu, bo stała się "profesjonalną ofiarą" w równie burzliwym związku. Wspierałyśmy ją z przyjaciółkami, wysłuchiwałyśmy a potem ona i tak robiła na przekór, wracała do niego mimo że był przemocowcem a my wychodziłyśmy na wtrącające się wiedźmy co chcą ich rozdzielić bo oboje zrobili sobie taką toksyczną dynamikę "my kontra świat". Ada ma bardzo dużo zachowań które mi ją przypominają np wtrącenia z dupy byle tylko zwrócić na siebie uwagę - nie ważne czego dotyczyła rozmowa ona musiała się zawsze wtrącić, a tu Ada a to ma bliznę na oku jak Oskar, a to "wierzycie w zombie?" aż dobrze ją dziewczyny podsumowały przy barze że Ada to taki typ co ma zawsze gorzej. Dalej - dramatyzowanie "co ja robię źle?", "bo ja jestem taka, siaka i owaka" zamiast konkretnie odnieść się do problemu. Narzekanie na partnera za plecami a kokietowanie go publicznie - ten chichot przy "ja nie mam majtek", mimika twarzy, ton głosu, mimo że nigdy nie oglądałam całowania w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to takie flirty po awanturach już tak. I jeszcze takie trzymanie się bardziej z chłopakami i przychodzenie do dziewczyn gdy z chłopakami był problem, nawet na tym głupim balkonie z nimi była a nie z dziewczynami na dole.
Żeby nie było że tu jakiś victim blaming uprawiam, Bartek męczy mnie jeszcze bardziej. Te jego fochy, hipokryzja, zazdrość przy jednoczesnym bajerowaniu innych lasek, oczekiwanie zrozumienia przy braku wyrozumiałości dla innych, złośliwość i chamstwo podkręcone cyklem sterydowym po którym ma włosy na dupie i pryszcze na plecach. Nope. I on czeka na laskę 11 na 10, Megan Fox która będzie się chciała z nim użerać, będzie lojalna, no i nie może zwracać uwagi na pieniądze bo Bartek przecież ma ciężkie przeżycia. () Patrząc jak się zachowuje jakoś trudno mu współczuć, nie ważne jak bardzo lektor będzie zaklinał rzeczywistość.
  • 7
  • Odpowiedz
@Dewasta: to też, mi się spodobała od mocnego wejścia. Jessie też miała fajne wejście ale po kilku dniach zginęła w tłumie a Olka ma dobry charakter, nie jest miękka bula jak większość po czasie, ma swoje zdanie i za to ją lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@HakunaMattatta: kurde, ja muszę powiedzieć, że też ją zaczynam lubić coraz bardziej. Naprawdę pasują do siebie z Jędrkiem, fajnie się na to patrzy jak dobrze im jest w swoim towarzystwie - zupełnie nie to co z wiecznie nadętą Agą.
  • Odpowiedz
@Dewasta mnie też się to podoba, ale umówmy się, to raczej nie jest zasługa jej charakteru, że tak się dzieje, po prostu spodobała mu się z wyglądu. Poza tym nie widzę w niej nic pozytywnego, łazi, marudzi, zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i robi wszystko, żeby się podlizać Judaszycy. Plus daje wrażenie, że jakby Bartek chciał, to by poleciała za nim, mimo że widzi jak on się zachowuje, śmie dawać
  • Odpowiedz