Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks
Co może zrobić w łóżku facet, żeby można było powiedzieć o nim że się stara?
Jestem facetem i w moim wyobrażeniu o kobiecie można tak powiedzieć jeśli: ubiera seksowną bieliznę (pończochy), lubi być na górze, lubi robić lodzika, akceptuje zabawki erotyczne.

A w przypadku mężczyzny?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzeba umieć czytać partnerkę i wiedzieć kiedy dać klapsa, a kiedy pocałować czule. Kochać się i obserwować, a nie walić beznamiętnie jak królik. Jak dostajesz jakikolwiek sygnał, że coś jej się nie podoba to tego nie rób i nie nalegaj. Lepiej przekonać do pewnych rzeczy po seksie niż w trakcie. Po seksie przytulić i powiedzieć parę miłych słów, a nie uciekać do kibla czy na fajkę.

Na większość to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Na pewno skupianie się także na jej przyjemności.

Nawet jak kobieta jest osobą, która daje przyjemność, czyli np na jeźdźca to można złapać ją za biodra i "pomagać".

W trakcie robienia loda, jeśli lubi to złapać za włosy, albo gładzić kark. Pokazać, że jest Tobie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jak ogarnia gre wstępną, dotyka mnie, jakaś mineta, palcówka i inne takie dzięki czemu jestem rozgrzana. No i czasem proponuje nowe rzeczy... genaralnie jak stara się o moją rozkosz, to wtedy się stara.
Ale to tylko moja perspektywa. Niestety mój wybranek nie robi niczego z powyższych, więc troche mi się obniżyły standardy.

  • Odpowiedz