Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden filmik jak se huop jeździł se, Takka popierdółka chinol ala romet k125, 125 cm3 12 km.
Niedługo sprzedaje i jak dojdzie kasy to se kupię benelli trk 251 i styknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lusterka różne bo dalem z lewej od yamahy mt 07 a na prawą nie miałem redukcji gwintu m8 na m10 więc zostało fabryczne XD
60-70 km/h se typ śmigam bo tak jest komfortowo a na maksa poleci 90-95 km/h z górki może 100 km/h XD

120 km traskę żem se w tamten dzień zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=2RbLKNHPVUM

#przegryw
Zwierz33 - Jeszcze jeden filmik jak se huop jeździł se, Takka popierdółka chinol ala ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Anekito: Spoko jak na kanapie, dlatego lubię takie w stylu MZ 150 i ostatecznie chcę turystyka jako połączenie szosy i enduro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko za mały bo ja mam 184 cm i kamerę miałem za nisko i wygląda w kadrze jakbym jechał motorynką XD
Mało to pali 2-3 l zależy jak jeździsz a trk 251 ponoć 3 l to spoko. Tamten ma jakoś 25 km
  • Odpowiedz
  • 1
@Anekito: Ja dużymi sportami nie śmigałem ale kiedyś trochę na suzuki rg 80 śmigałem i lipa w #!$%@?, niewygodne i męczące bo leżysz znaczy opierasz się na kierownicy XD
Choppery to samo siedzisz jak kabłąk XD
Zwierz33 - @Anekito: Ja dużymi sportami nie śmigałem ale kiedyś trochę na suzuki rg 8...
  • Odpowiedz
  • 2
@Anekito: A największy to na crossie 2t 250 cm3 suzuki jakieś stare to było ale to kolega dał się przejechać. szło ładnie ale w trasy to lipa takie coś XD
Zwierz33 - @Anekito: A największy to na crossie 2t 250 cm3 suzuki jakieś stare to był...
  • Odpowiedz