Wpis z mikrobloga

#famemma
@Bezi77: dzięki za najlepszą galę freakową od dawna. PPV kupiłem ze względu na to co robiliście na konfach, ale i sama gala dowiozła. Miła odmiana od fejmu, gdzie czeka się na 1-2 walki. U was ta 1-2 były do przeskipowania, chociaż np. obie walki kobiet bardzo pozytywnie zaskoczyły. Tylko jedna sprawa, tak zupełnie z troski. Przeanalizujcie ruch w mediach społecznościowych i reflinki, bo imo galę Wam sprzedały głównie igrzyska gladiatorów i Kaczor. To jest Wasz hajs, ale nie chce mi się wierzyć, żeby Tańcula, Tybori wcześniej, czy Kamerzysta, byli warci pieniędzy jakie im płacicie. (No chyba, że Tybori w barterze dostał wypłatę, że może przez kolejne kilka gal koncerty z playbacku dawać)

Dwie wielkie prośby. Pierwsza: nie #!$%@? potencjału Kaczora. Wybadajcie z kim się nie lubi, może sam niech Wam powie, ale nie dawajcie mu żadnego Soroko, Magicala Jr. ani nikogo w tym stylu. W przeszłości potrafiliście marnować potencjał, dlatego tym razem giga propsy za zestawienie Kaczor - Kapela, macie samograja, wykorzystajcie to.
Druga: Ogarnijcie jakoś, żeby można kupić kod do PPV nie zakładając nowego konta. Nie mam blika, chciałem kupić 4-5 kodów, żeby rozdać mireczkom, ale z tego co zrozumiałem, albo potrzebny blik, albo musiałbym oddzielne konta zakładać, żeby na nich kupić PPV i potem komuś oddać.
  • 8
Ogarnijcie jakoś, żeby można kupić kod do PPV nie zakładając nowego konta. Nie mam blika, chciałem kupić 4-5 kodów, żeby rozdać mireczkom, ale z tego co zrozumiałem, albo potrzebny blik, albo musiałbym oddzielne konta zakładać, żeby na nich kupić PPV i potem komuś oddać.


@Wojt_ASR_: to już @StreamOnline_pl ostatnio pisali, że mają taką funkcję, tylko muszą przetestować czy nadal działa. Może coś się ruszy w tym temacie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wojt_ASR_: @Bezi77 imo jeszcze do poprawy marketing, troche lepszy ruch wygenerowany niz ostatnim razem, ale musicie ogarnac team marketingowy który zwiększałby ruch w sieci juz miesiąc przed galą. Wiadomo ze od ma byc smieszna amatorka ale zmiana hali tydzien przed eventem tez pewnie nie pomogla