Wpis z mikrobloga

@Maximus_Wykopus_Dickus: Zastanawiam sie nad zakupem jakiejs uzywki i wybralem (chyba) 2 modele.
1. Huawei p40
2. Samsung A52
Ciagnie mnie troche do P40 ale nie wiem jak z jego funkcjonalnoscia bez google services, szczegolnie z aplikacjami z google play i polaczeniem sie/ zalogowaniem do nich. Aplikacja banku normlanie bedzie dzialac jak pobiore pliki .apk?
@nomysza6666: powiem tak tel sam w sobie jest spoko nawet zajebisty ale mam z nim coraz więcej problemów i to nie jest raczej winą telefonu samego w sobie a moich umiejętności jak na zgreda jego konfiguracji i poustawiania(za dużo tych opcji moim zdaniem i wszystko zbyt rozbudowane i skomplikowane) generalnie różnie bywa z powiadomieniami np z wykopu kiedy się zaloguję na apkę to tylko tego samego dnia mi coś pika że
@nomysza6666: nawet nie wiem co to jest ale wracając do funkcjonalności bo pamiętam że musiałem coś zrobić żeby sklep play mieć to od tamtego momentu wszystko poprawnie ściągane ze sklepu działa apka bankowa inpost instagram mobywatel gmail i trzeba przyznać że ze wszystkich to gmail normalnie wyświetla powiadomienia tylko teraz mi się coś posrało albo poustawiałem że część apek normalnie pika a część tylko wibracje ma bzz bzz
@nomysza6666: nie jestem pewien czy mam to już przekracza moje kompetencje generalnie nie próbowałem uruchamiać czy to działa jak zwine od góry ekranu w dół te opcje to ikonka włączania jest
@nomysza6666: Potrzebny Ci w ogóle smartfon = Oski

Co do apek bankowych to myślę, że jeśli jest w sklepie #!$%@?łejowym to będą działać (przynajmniej na razie), ale zamieniasz jednego szpiega na drugiego. Przerażające, że w niektórych krajach już ciężko funkcjonować bez usług Googla/Appla i lemingi żyją sobie w wyparciu. Pamiętaj, że prawie wszystko możesz zrobić w przeglądarce i większość apek jest #!$%@? warta, w szczególności wszystko związane z edukacją, wszelkie sklepy,