Wpis z mikrobloga

Powiem wam że zaskoczył mnie ten serial mega pozytywnie choć po trailerach byłem nastawiony sceptycznie. Dałem 9/10 na Filmweb. Główni bohaterowie zostali jednak dobrze napisani a Goggins jako ghoul pozamiatał i myślę że jest ikoną tego serialu. Audiowizualnie petarda i fajnie że wykorzystali motywy muzyczne z gier które budzą sentyment. Zabrakło jedynie supermutanów które są ważną częścią uniwersum no i najbardziej przerażającego ze stworów czyli Szpona Śmierci. W tej scenie w jaskini aż się prosiło o umieszczenie przerośniętej jaszczurki ale zamiast tego pojawił się nie robiący na nikim wrażenia niedźwiedź. Końcówka sugeruje że powstanie kolejny sezon i tam pewnie zobaczymy w akcji brakujące stwory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fallout
Larsberg - Powiem wam że zaskoczył mnie ten serial mega pozytywnie choć po trailerach...

źródło: Where super mutants

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Larsberg: Mnie też tego brakowało. I może jeszcze broni energetycznych. Ale wtedy mogłyby wyjść Gwiezdne Wojny:) Zwróć też uwagę na efekty dźwiękowe w filmie, są identyczne z tymi w grze.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Przecież jest supermutant (w Enklawie przewożą jakieś ciało, spod płachty wystaje duża, zielona łapa) i szpon śmierci (czaszka na końcu) :P

@MickM Broń energetyczna też jest, ale nie zauważyłem efektów jej użycia. Żołnierz Enklawy ma karabin laserowy, z kolei na końcu szefowa jest wyposażona w pistolet laserowy. Dodatkowo w sklepiku z różnościami widać karabin plazmowy za właścicielką.
  • Odpowiedz