Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma

w przemyslu kaczora pognaly chyba ze 3 ekipy za krzywe akcje, plyta z fazim tez nie wyszla i jakos nie widze zeby ciagneli te wspolprace ani zeby fazol propsowal brsa tak jak ddla. juz u utsow (uts to taka grupa co rapowala w 2k15 w przemyslu dj gondek im robil cuty chyba jak dobrze pamiec mi podaje) w komentach sie pojawialy jakies glosy na kaczego ze to farmazon. potem ta akcja #!$%@? z gangiem pp ktora tylko pokazala ze oni wszyscy to zadni og tylko zwykle cpuny zmanipulowane przez tego co ma w danej chwili mamone i cos znaczy. efektem bylo to ze nagle kaczora pognal gang pp. dwoch gosci wlecialo w niego z gazem i kaczy sie zamknal w aucie (tu wogole #!$%@? gruby watek ze nie #!$%@? szyby i mu glowy nie stłukli. no #!$%@? smiechawa, tylko skrecili to telefonem), a potem kaczy sie zapadl pod ziemie na pol roku jak dzdzownica. wiecznie sie wiezie na farmazonie ze jest gitem a grzal puche pare miechow i #!$%@? teraz najlepsze. peter z gangu pp ktory tez siedzial, ale nie grypsowal normalnie #!$%@? cisnal tego "gita", potraktowal gazem i zlal jak psa.takze #!$%@? zenada co sie #!$%@?.
  • 12
  • Odpowiedz
@BigInt: za grypsowanie na wolności odrazu lecisz w siate, wszystkie te denisy penisy i kaczory i inne gity na wolności gdyby była prawdziwa grypsera to byłi by #!$%@? do wora, a teraz to #!$%@? a nie.gitowanie. masz hajs i pomoc to podniosą każdego
  • Odpowiedz
@BigInt: Ale cie dupa boli, że chłop dalej ma kolegów i sobie rap nagrywa z różnymi ludźmi w polsce mimo jakichś aferek internetowych a teraz jeszcze zawalczy na prime i go na tagu polubili za to, że dostarcza rozrywkę xD
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure: Ale patrz z kim nagrywa. Nagrywał z Dudkiem, Fazim, Dixonami, Peją. Są to poważne persony w tym ulicznym razie i wszyscy się od niego odwrócili. Teraz z jakimiś kapslami jedynie nagrywa. Grzybek, którego kolega ze składu jest przerzutem.

Więc Kaczorek jest pozytywny, ale swoje ma za uszami i nie jest taki krystaliczny. Bo za nic go nie #!$%@? z ekipy kibicowskiej tylko za to, że miał wystawiać swoich braci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Isdsolution wiadomo, jak nawet policjanci już mogą grypsować. Teraz grypsera to bajka. Jak ktoś świeży idzie siedzieć to już zdecydowana mniejszość się decyduje na grypsowanie.
  • Odpowiedz
@BigInt dobra wyszło ze jesteś prawilniakiem jakimś kibole czy inna ściera co mówi o zasadach xD lecisz na czarna i mam spokój od takich nic nie wnoszących elaboratow.
Idź być sztywny gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej w towarzystwie Wojtka goli bądź sztywny
  • Odpowiedz
@mrsopelek: Ja #!$%@?ę... xD przecież ty #!$%@? wiesz, tyle co w internecie gdzieś coś przeczytałeś albo storkę zobaczyłeś i będziesz mi tu jakieś prawilniackie farmazony #!$%@?ł, weź tego legionistę pod pachę, odstawcie internet i przejdźcie się na spacer z e-ulicy na prawdziwą ulice.
  • Odpowiedz