Wpis z mikrobloga

Ech znów czas zweryfikował Wolskiego. Gdy PiS zapowiadał zakup czołgów i armatohaubic z Korei to Wolski zachwalał (choc nie zawsze sie cieszył) i jak to ma w zwyczaju po 5 razy na filmik powtarzał, że nawet jak sie zmieni włądza to zwykli ludzi muszą na nowym wywierać presję aby nie rezygnował z zakupów.
A teraz nagle już kolega Wolskiego pisze i Wolski to udostpenia, ze te kontrakty na K2 i K9 to w sumie ujnia, zarobia inni drenujac nas z pieniedzy i wyszkolonych pracowników których podbiora Koreanczycy z polskich fabryk zbrojeniówki PL która sie nie rozwinie.

Wolski może sie tłumaczyć, że wtedy nie znał szczegółów, uwierzył zapowiedziom, mysłał, że bedzie dobrze, ale kurcze skoro jest fachowcem to powinien sie orientowąc bardziej niz przecietny człowiek. A tu gośc w czasie gdy współpracuje ze spółką zarządzana przez PIS leci narracją bliską temu co mówi obóz włądzy, a potem sie okazuje, że to w dużej czesci była propaganda pod publike.

#wolski #uzbrojenie #czolgi
  • 8
@muchabzz: Myślę, że większość obywateli Polski, zwykłych Maćków i Januszy, nie wierzyła już od dawna w pisowskie pomysły, i wiedziała że to propaganda partyjna. A kto jak kto, ale ekspert powinien być chyba jeszcze bardziej wyczulony na farmazoniarzy.
@deletenomads
A ja myślę, że opierasz swoje myślenie na badaniach instytutu odbytologizmu.

Gdyby większość Polaków zwykłych Mariuszu Januszu miała choćby podstawowa wiedzę o współczesnych militariach , to może by ogarniali jakieś podstawy.
Będę tutaj bronił Wolskiego (nie we wszystkim)
Już jakieś 8 lat temu były pierwsze sygnały do przymiarek z K2. Cegielski to zapoczątkował. Tyle że wtedy był maciar a potem był Błaszczak.
I nagle 3 lata temu , na podstawie analizy
@muchabzz: Clue to "pisiory wpadły w panikę". Na wojsku się nie znam, prawdę mówiąc na Wolskim też nie. Kilka razy już widziałem, głównie na wykopie, że gadał coś co mi się nie spodobało, ale nie śledzę go. Znam się za to na pisie i pisowcach - i z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć: nie słuchaj ich. Planu zapewne nie było wcale, albo plan został wyrzucony i zastąpiony napisanym na kolanie. Zresztą
ale ekspert


@deletenomads: Wolski to taki ekspert że byle który Wykopek mógłby go zastąpić. Ma jakiś dostęp do informacji które nie są dostępne publiczne? Jeździ na front tak jak dawniej dziennikarze Vice żeby uzyskiwać informacje z pierwszej ręki?

Nie, wszystkie jego farmazony bazują na publicznie dostępnych informacjach. Równie dobrze mogę przez pięć minut poprzeglądać Xittera, napisać jakiś wysryw na mirko i będę jak Wolski, ten sam poziom wiedzy i autorytetu.

Motobieda
@deletenomads: No i tak się składa że umiejętności Wolskiego są właśnie na poziomie przeciętnego wykopka. Gdyby nie gadka to nigdy by się tak nie wybił, a tak to przez pewien dobry czas był szanowany aż gadka nie osłabła i nie wyszedł na wierzch prawdziwy charakter Wolskiego. Osoby która nie zna się na tym co mówi, bazuje bardziej na emocjach niż na logice, macha husarską szabelką gdy Rosja dostaje po dupie i