Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem Mircy remontowi, polećcie jakiś granitowy sensowny zlew, jednokomorowy, lub z niewielkim ociekaczem. Bo już wariuje jak oglądam je w sklepach (najczęściej wybór żenujący). #zlew
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirkobiniu: masz tam podane wymiary... wrzuciłam Ci przykładowy, weź sobie tam pokop i poszukaj, bo mają spory wybór (chyba nawet z tej strony ostatecznie zamawiałam). Nie olejuję tego. U mnie problem z osadem z kamienia, bo mam twardą wodę, ale na to kwasek cytrynowy pomaga nieźle
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: sprzedają, wszystko to co pisałem jest w zestawie oprócz tych przedłużek. Wysłałem Ci tylko jak wygląda ten syfon z zestawu. A no i z przydatnych rzeczy to franke nie wycina dziury na baterie/dozownik/pokrętło od korka także gdybyś kupował to najlepiej jakbyś znalazł sklep gdzie wycinają te otwory w gratisie
  • Odpowiedz
  • 0
@moll no powiem Ci że chyba skłaniam się ku Deante Andante z krótkim ociekaczem. Miałem już kupować Franke 611-78xl ale chyba za wielką krowa do mojej małej kuchni
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: tak, dobrze się sprawuje. Nic nie pękło, nie wyszczerbiło się. Ten beż co mam na tendencje do odbarwiania się (raz go szorowałam po kurkumie), ale większość plam da się zmyć
W dodatku do tych zlewów masz schematy dołączone i jeśli robisz sobie zabudowę to wykonawca ma wszystko podane pod zrobienie dziury na zlew w blacie
  • Odpowiedz
  • 0
@moll piszo na stronach wodociągów że średnio twarda. Ale pisałaś że kwasek cytrynowy i olejowanie pomaga. Zresztą będzie u nas zmywarka więc ten zlew będzie tak jakby awaryjny
  • Odpowiedz