Wpis z mikrobloga

#hotelparadise strasznie mnie denerwuje fakt naświetlania tej kłótni Ady i Bartka przez Pana lektora jakby chodziło tylko o odpowiedź jaką Ada dostała na wyroczni. Przecież ten gość zachowuje się jak ostatni toksyk nie dziwię się że laska w końcu nie wytrzymała
  • 5
  • Odpowiedz
@miron3011: z jednej strony mega mi jej szkoda i jakbym tam była to bym tego #!$%@? zniszczyła. Z drugiej strony widziała jak on traktował Luizę, sama Luiza jej mowila . To ta jeszcze beke cisla , że nie jesteś takim chamem jak mowila Luiza ....
  • Odpowiedz
@Activee: Sama się ostrzegła, po rajskim, na którym chciała odpaść, pierwsze słowa do niego gdy byli na osobności to było coś w rodzaju, że "czy nie jesteś chamem?". Wtedy doskonale wiedziała, na co się zanosi, ale wystarczył jeden dzień i motylki w brzuchu doprowadziły ją najwyraźniej do amnezji.
  • Odpowiedz
@BigShow: a przy śniadaniu przyznała mu, że lubi chamów. Tutaj postawiłem na niej kreskę, i o ile współczuje każdej dziewczynie która "musi" z nim być, tak ona ma to na wsłasne życzenie. A wystarczyło się z ktrórymś dogadać przed RR, i Moto by poleciał... choć tak teraz myślę, że nie wiem czy któryś by zaryzykował... no nic, mamy co mamy, patrzymy dalej
  • Odpowiedz