Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki, muszę przyznać, że jestem poirytowany.
Na tagu #film spuszczają się nad jakimiś aktorami co do roli sie przygotowują , chudną, zamykają w pomieszczeniach, szlifują warsztat, a my na świętym tagu #patostreamy podziwiamy prawdziwe oddanie aktora Mariusza Murzyńskiego i co?
Na tagu #danielmagical pojawiają się słowa uznania, ale jakoś nie idzie to dalej? Dlaczego?
Czyżby Smarzowski tylko Jakubika potrafił brać do ról #!$%@? menela?
A co z Jackiem Marcinkowskim, Mariuszem Murzynskim?
Zamknięta klika ludzi spijajacych sobie spermę z #!$%@?, a nie artyści.

Chcecie prawdziwego artyzmu?
To nie przechodźcie obojętnie obok opus magnum tworzącego się na raszei.
Pomóżcie docenić prawdziwe oddanie, którego nawet Jim Carrey nie powstydziłby się w Truman Show
Peace ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@Alvarez17 no ja wiem Ziomek, że Ty potrafisz docenić ich jako artystów. Widziałem to nawet ostatnio jak prosiłeś o shota ze scenariusza gdy jaca walił konia o 6 rano, ale dlaczego inni ludzi są tak zobojętniali?
Dlaczego prawdziwa sztuka, oddanie, artyzm i rola życia którą wykonują chłopaki przechodzi obok innych niezauważona ?
Czy naprawdę musi dojść do tragedii, aby ich wysiłek został doecniony jak u Leonarda Da vinci, czy Van Gogh'a?
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: dziękuję za baczne obserwowanie mojego oddania do kunsztu sztuki nowoczesnej mordeczko. Jestem poirytowany tym, że w dzisiejszych czasach ludzie wolą wydać 50zł na ppv za ustawione dramy i walki niż pooglądać za darmo kwintesencję aktorstwa, patostreama w środowisku naturalnym takim w jaki Bóg stworzył Adama i Ewe. Mariusz "Rokin Murzyński i Jacek "Jaca" Marcinkowski są tak oddani swoim widzom że nawet podają swój numer by z nimi rozmawiać. Taki zakłamany
  • Odpowiedz