Wpis z mikrobloga

#wwe #wrestlemania40
Romanie Reignsie miałeś piękny run jako mistrz. To było historyczne panowanie. Wokół Bloodline kręciły się najlepsze feudy w wrestlingu w ostatnich latach. I pewnie jeszcze nie skończyliśmy. I acknowledge you, my Tribal Chief ☝️
  • 10
  • Odpowiedz
@Xizor: kumam hype na 'finish the story" ale ciągnięcie tego runu tylko po to żeby zakończyć go teraz to debilizm.... mogli dociągnąć chociaż do pobicia runu Hogana, nie mówie oczywiście o Samartino, ale jakby to dobrze rozegrali to czemu nie.
Run Reignsa i run Guntera bez sensu zakończony i mimo pozorów za szybko.
  • Odpowiedz
@SinMaker87: nie no teraz była idealna okazja na zakończenie runu Reignsa. Jednak mimo wszystko nie ten level co Hogan.
A koniec runu Gunthera spaskudzili po całości, jeszcze te 666 dni xd, zrobią z niego szatana czy co?
  • Odpowiedz
@Dar_mlodziezy: chyba że Gunter pójdzie do ME to zrozumiem, ale Reigns? do wskoczenie na kolejne miejsce zostało mu 2-3 miesiące, spokojnie mogli to pociągnąć. No nie kupuje tego, Bloodline nie przetrwa tego, a szkoda, bo taki #!$%@? co nie walczy na każdegj gali dobrze się sprzedawał, miał taką otoczke mistrza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SinMaker87 co do Gunthera to pełna zgoda, ale run Romana zakończył się w bardzo dobrym momencie. Nie musiał bić rekordów Hogana czy Backlanda. To są stare legendy, pomniki innych czasów, niech sobie będą. Run już zaczynał się trochę wypalać ( bo nie było już z kim feudować) i wejście Rocka znowu go podgrzało. Dodatkowo przegrana Romana daje nowe paliwo do historii Tribal Chifa i przyszłego feudu z Rockiem.
  • Odpowiedz
@Xizor: wspaniała to była seria, nigdy jej nie zapomnę, szkoda że ciągnęli to o rok za długo.
12 miesięcy, 3 obrony pasa, z Jey'em po interwencji kuzynów(szok), z LA Knight po interwencji kuzynów(szok), na RR nawet im ta walka wyszła. Cody tez oprócz feudu z Brokiem i wygrania na chwilę pasów tag-team duzo nie zrobił.
Zmarnowany rok u obu panów
  • Odpowiedz
@Nessiteras_rhombopteryx: Drewno,drewnem było,jest i będzie,sorry,nie trawie tej rodziny,nie byłem ich fanem,nie jestem i nie będę nigdy.Gość,cztery ruchy na całe portofilio,drętwy,bez charyzmy i powera,dla mnie,jak mi się ktoś nie widzi,to nie ma bata,fanem jednostki nie zostaję.I nie mam obowiązku nikomu słodzić..To Goldberg miał więcej Charyzmy powera niż drewniany miszcz.To The Rock miał to cos,mimo że fanem Rocka nie byłem,ale dało się go oglądać,słuchać,a tego Romusia ani się oglądać nie da ani słuchać.To
  • Odpowiedz