Wpis z mikrobloga

Dying Light 2 Nie wiem albo mam jakieś zbugowane DL2 na geforcenow albo coś w patchach pozmieniali. Też mieliście te problemy? Dwa przykłady:

1. Misja "Podwójne kłopty" Gdzie trzeba wejść do ciemnej strefy i po prostu omijać zombie. Ale u mnie jest dodatkowo 4 przemieńców w środku co uniemożliwia przejście misji bo po wejściu przez dziurę od razu dopadają i człowiek ginie.
A jak oglądam solucje na youtube nikt w budynku ich nie miał.
2. Parkour- Nie działa mi nabieranie prędkości przez skakanie przez przeszkody(LB) gdy to robię to robi się automatyczny blok ile razy bym nie próbował. Albo że zwiększa się wysokość skoku poprzez podwójne wciśnięcie (RT) poprzez skok przez przeszkodę też to nie działa. A obie umiejętności mam odblokowane.

#geforcenow #ps4 #ps5 #xbox
  • 5
@maxelm2 poka na jutubie misje to ci powiem co mozesz nie tak robic. od polowy gry przemiencow powinienes juz ciachac bez problemu, niezaleznie od ilosci. a wysokosc skoku to chyba lb dwa razy a nie rt?
@maxelm2: grałem na xbox, dwa razy i zawsze były tam przemieńce. Grałem na poziomie trudnym i to jest z tym związane. Jak zmienisz poziom trudności na normalny to albo ich nie będzie, albo będzie jeden. Ja tą misję zrobiłem jak miałem wymaksowane noże do rzucania i po trafieniu 4 razy przemieniec ginie. Za drugim razem w grze+ już musiałem najpierw nawrzucać tam granatów a potem uciekać (latarka UV i w nogi)