Wpis z mikrobloga

#przegryw Po skończeniu okresu szkoły i studiów nawet jeśli ktoś by chciał, to po prostu poza tinderami nie ma gdzie szukać jakichkolwiek myszek. Zwłaszcza jeśli ktoś jest autystą takim jak ja i jest nieco ograniczony, bo np. jakieś ultra dynamiczne i głośne miejsca jak kluby... no sorry, ale jednak odpadają 🙃 Jeśli ktoś skończy ten okres jako loner bez znajomych = its over
  • 15
  • Odpowiedz
@Rimbolo Oj over over. Większość osób ma już dawno utworzone swoje grupy znajomych i raczej nikogo tam nie dopuszcza. A druga część to już ma partnerów dzieci itp
  • Odpowiedz
@Rimbolo: A myslales moze kiedy o istocie jak "Sitri należy przywołać, jeśli szukasz przede wszystkim przyjemności seksualnej. Jest to demon, którego PUA (artysta podrywu) lub każdy, kto wybiera się do klubu nocnego w celu znalezienia przygody na jedną noc, chciałby mieć u swojego boku.

Sitri może również uczynić cię bardziej atrakcyjnym w oczach innych. Twoje zachowanie będzie postrzegane jako czarujące z odcieniem demoniczności, co czyni cię jeszcze bardziej niebezpiecznym.

Sitri jest
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Wierze, ze cos jest na rzeczy, tylko nie wiem czy tak samo jak opisuja. Przykladowo Azazel jest opisywany jako ten ktory wymazuje grzechy, za drugim razem wymazuje grzechy i uskrzydla dusze w rozwoju a za trzecim razem ktos pisze ze uskrzydla dusze. Jesli posluchasz wypowiedzi Pana Jacoba dziacka "riotu" mowia jakoby przemawial przez niego demon
  • Odpowiedz
  • 0
@Winiok: A w życiu próbowałeś, hmm, "korzystać" z takich rzeczy, czy trzymasz się od tego na dystans? Ja się przyznam, że nie mam pewności co o tym myśleć, ale bałem się wchodzić w to głębiej.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: No ja wierzacy cos miedzy gnoza a urantii, chociaz tu zle by Jezus wypadal. Bede stosowal te pol rytualy jak hinduskie itp, ale pomyslales skoro nie wierzysz to wszsytko Tobie jedno. Ogolnie musiabym byc pewny czy to co robie jest dobrze wykonywane zebym np nie dosypal za malo soli. Ogl u mnie problem to leniwosc, sa tam ksiazki do magi, hermetyzmu, qi wymienione a ja w lato 100+ pobralem z
  • Odpowiedz