#iptv #plusx #teleelevidenie Cześć, pojawiło się trochę nowych boxów od PLAYa na alledrogo. Cena miedzy 200 a 300 zł, także całkiem ok, zwłaszcza że mają tuner dvb-t2 3GB RAM i 16GB miejsca na dysku. Mam takie pytanie, da się używać tego boxa z aplikacjami ze sklepu google i oglądać programy z dvb-t2 bez opłaconego abonamentu? Ktoś ma? testował?
Cześć, pojawiło się trochę nowych boxów od PLAYa na alledrogo. Cena miedzy 200 a 300 zł, także całkiem ok, zwłaszcza że mają tuner dvb-t2 3GB RAM i 16GB miejsca na dysku. Mam takie pytanie, da się używać tego boxa z aplikacjami ze sklepu google i oglądać programy z dvb-t2 bez opłaconego abonamentu? Ktoś ma? testował?
2. następnie TDUKLauncherManager-ATV1.0.3 apk .Odpal LM i ustaw start Wolfa .A do tv DVBT2 jest aplikacja HDTV
Całą instrukcję masz tu https://forum.kodiwpigulce.pl/showthread.php?tid=3506 i tu https://forum.kodiwpigulce.pl/showthread.php?tid=3524
źródło: tv-ng_header-cond_main_d
Pobierz