Wpis z mikrobloga

Może głupie pytanie ale jak najbardziej poważne z mojej strony i ciekawskie bo nie orientuje się w tych sprawach więziennych.

Jak jaca narobiłby na środku celi to kto to sprząta? jemu by kazali? klawisze? czy jakieś serwisy sprzątające są w zakładach karnych?

#danielmagical #patostreamy
  • 20
  • Odpowiedz
@TahmKench: więźniowie sami sprzątają celę, a jeśli jaca coś by odwalił to najpierw musiałby posprzątać, a potem bić klapę o przerzutkę na inną celę, bo z trollami nie chcą siedzieć nawet ugodowi
  • Odpowiedz
@TahmKench: nie wiem za co dziękujesz, skoro odpowiedziały Ci upośledzone wykopki bez cienia wyobraźni. Pierwsze co by się wydarzyło to oddział leczenia alkoholizmu. Jeśli ktoś ma zaburzenia psychiczne, nie kontroluje defekacji, zachowuje się apatycznie to idzie na odpowiednie leczenie. Więzienie i Polska to nie jest średniowiecze.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Wydawała mi się ta odpowiedź normalna. Ja nie wiem, nigdy nie miałem nic wspólnego z zakładami karnymi, ani z jego pracownikami ani z ludźmi którzy siedzieli.
  • Odpowiedz
@TahmKench: no ja też nie, a mimo wszystko kojarzę procrdury. Naprawdę, logiczne wydaje Ci się, że można wsadzić chorego człowieka do celi i liczyć na to, że jakoś samo mu się poprawi albo że więźniowie go siłowo wychowają do oczekiwanego zachowania?
  • Odpowiedz