Wpis z mikrobloga

Czy jest szansa na powrót "Supernatural"? Ta wypowiedź gwiazdora uszczęśliwi wszystkich fanów

To nie jest tak, że nie rozważałem tego na poważnie. Moja odpowiedź brzmi "tak". Chodzi o czas i dostępność. Jensen [Ackles, ekranowy Dean Winchester] i ja czujemy się bardzo mocno związani z serialem, który robiliśmy przez 15 lat, że nie chcemy robić tego tylko po to, żeby to zrobić. Nie chcemy, żeby było to coś w stylu: "Hej, mam dwa tygodnie wolnego w czerwcu. Nakręćmy 10 stron [scenariusza] dziennie, żeby było więcej materiału dla fanów"

Jeśli – i kiedy – "Supernatural" powróci, będzie to owoc miłości, a my włożymy tyle godzin, ile trzeba, aby upewnić się, że jest to jak najbardziej zgodne z kanonem, fandomem, historią i postaciami. Więc moja krótka odpowiedź jest taka, że to nie jest kwestia do rozważenia. Odpowiedź brzmi: "tak". Po prostu nie wiem, kiedy będę dostępny. Nie wiem, kiedy [Ackles] będzie dostępny. Ale powtórzę, moja odpowiedź brzmi: "tak".


https://www.serialowa.pl/476406/supernatural-czy-wroci-jared-padalecki/
#supernatural
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szumek: Niby serce chciałoby nowych odcinków, ale rozum podpowiada, że wznawianie nie ma sensu.

Po pierwsze zakończenie było definitywne i zamknięte. Nie wiem, jak bardzo musieliby zignorować finał serialu, żeby móc to jakoś kontynuować. (Inna sprawa, że zignorowanie finału serialu to akurat dobry argument ZA wznowieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Po drugie, uniwersum się wyczerpało. Tzn. oczywiście można by powrócić do formuły case of the week i jakichś wampirów czy czegoś, ale to byłby moim zdaniem zbyt mocny powrót do korzeni. Zresztą w SPN najfajniejszą rzeczą była ta jakaś tajemnica stojąca za wszystkimi wydarzeniami, ta niewiedza, o co chodzi. A teraz przecież wiemy już dosłownie wszystko o całym uniwersum. Nie ma już czego eksplorować, nie
  • Odpowiedz