Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy nadal wierzą w to co mówi ten farmazon, to tutaj macie komentarz Wielkiego Bu na temat jego walki z Boxdelem, która miała być wg Natan ustawiona i miała się niby odbyć w maju na FAME. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście belka już zmieniona. Ha ftu na farmazoniarza.

#famemma #primemma #natanmarcon
Papileo - Dla tych, którzy nadal wierzą w to co mówi ten farmazon, to tutaj macie kom...

źródło: natan

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Papileo: aaaaa dobraaa, skoro Wielki Bu zaprzeczył to na pewno ma racje, na pewno by się przyznał, że mia ustawić z Boxdilem walke, masz racje XD, to tak jakby ktoś zarzucił np Wielkiemu Bu sutenerstwo po czym powiedziałby "to nie prawda, nie byłem sutenerem" i Ty byś się podniecał, wrzucił tę wypowiedź i byś powiedział "i co? Natan kłamał1!!!"XD
  • Odpowiedz
@Papileo: Eksperyment myslowy:
Zalozmy, ze to co mowi Natan to prawda. W jaki sposob moze na ta informacje zareagowac wielki bu?
1. Przyznac sie, ze tak mialo byc (Czyli przyznac sie ze zgodzil sie na ustawienie walki)
2. Udawac, ze tak nie bylo i potraktowac to jako zart wysmiewajac ten pomysl i osobe ktora tak powiedziala
Tyle w temacie XD Jak bylo nie mam pojecia
  • Odpowiedz
  • 3
@BrakLoginu12:

Serio myślisz, że ktoś zorganizowałby walkę Wielkeigo Bu (w szczytowej formie, który wszystkich rozjeżdża) z Boxdelem, który jest wrakiem psychicznym i ledwo wygrał z Xayoo? XD
  • Odpowiedz
@Papileo: no oczywiście, że tak dzieciaku XD, tym bardziej, że właśnie mowa o tym, że miała to być ustawka polegająca na tym, że walka miałaby trwać 3 rundy czyli Boxdel by dużo zyskał w oczach ludzi, obudź się XD
  • Odpowiedz
@Papileo: Nie mam zielonego pojecia, po prostu zwrocilem uwagi na to, ze wypowiedz Wielkiego Bu w tym temacie nie ma nawet najmniejszego znaczenia, bo nie widze scenariusza w ktorym by sie do czegos takiego przyznal(Gdyby potencjalnie to byla prawda)
  • Odpowiedz
  • 1
@BrakLoginu12:

Walka która miałaby sens, to walka np. z Najmanem, natomiast Buła po pierwsze jest w Clout, a po drugie on chcę walczyć z ludźmi którzy faktycznie coś potrafią. Nie zwracaj uwagi na tego cymbała Legitinfo12, to taki tagowy przygłup. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Papileo: skoro obecnie fejm celuje w dziwaczne zestawienia np. jakaś obtłuszczona sflaczała ciocia banderka bez umiejetności vs Bóg boksu Adamek to przy tym Baxton vs Wielki Sru nie wydaje się takie nierealne, jeszcze jeśli weźmie się pod uwagę komentarze po ostatniej walce Bu, że nie ma dla niego przeciwnika, wszyscy są dla niego za chudzi, że powinien w koncu z kimś w swoim rozmiarze, no i masz Baxtona, spasieniec pasuje wagowo
  • Odpowiedz