Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, w okolicy mam drogę dwujezdniową i dwupasmową. Niestety jest tam ograniczenie do 50 km /h mimo ,że nie jest to jakoś niebezpieczny fragment i przy dobrej pogodzie można tam bez strachu jechać sporo więcej. Oczywiście często stoją tam pały i koszą ludzi. Gdzie mogę się dowiedzieć kto ustawił tam to ograniczenie i jakie jest jego uzasadnienie. W razie gdybym się jednak mylił to chętnie dowiedzialbym się jakie są statystyki wypadków w tym miejscu. Można jakoś uzyskać takie informacje np. od policji na zasadzie dostępu do informacji publiczej? #polska #policja #samochody #kierowcy
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@cwlmod: a Ty co się odzywasz jak nie masz bladego pojęcia o czym mówię? Obrzeża miasta, droga dwupasmowa / dwujezdniowa, brak przejść i świateł na tym odcinku i dozwolone 50 km/h. Nie wiem czy masz prawko ale poza terenem zabudowanym na byle jakiej drodze jednopasmowej/jednojezdniowej i to jeszcze z drzewami na poboczu jest 90 km/h
  • Odpowiedz
@ray7: Wystarczy mi że chcesz szybko #!$%@?. Limit został ustalony na bezpieczny przez ludzi, którzy się znając a nie przez bandytów drogowych takich jak ty. Pewnie nawet na tym odcinku nie jedziesz zgodnie z przepisami i migasz normalnym ludziom żeby ci zjechali, bo wielki pan musi zapieprzac.

  • Odpowiedz