Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: #!$%@? typie xD

Przeczytaj sobie jeszcze raz mój wpis, a jeśli nadal nie zalapiesz to drugi raz

A jeśli uważacie że żydowskie bunkry pod CPK i satanistyczne żydowskie święta to normalna i zdrowa opinia polityka to nawet nie mamy o czym dyskutować
  • Odpowiedz
@erni13: bredzac o tym ze "panstwo Izrael to syf" nie roznisz sie niczym od tego #!$%@?. Czerpiesz wiedze z tiktoka i z wykopu to moze i masz taka opinie. Zenada xD
  • Odpowiedz
@erni13: Plis wypowiedzi Brauna, że żydzi rządzą światem i jedzą dzieci. Inaczej zdania nie zmieniam. I plis mój cytat, gdzie wypowiadam się o żydowskich bunkrach czy satanistycznym żydowskim święcie. Wszystkie swoje wysrywy opierasz na wmawianiu komuś, że coś napisał mimo, że tego nie zrobił? To jakaś choroba?
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: A ty zapewne masz swoje źródła w Tel Avivie, co?

Jak można nazwać kraj który morduje niewinnych ludzi (czy to cywile z Palestyny którzy porzucili swoje domy czy ludzie z misją humanitarną) inaczej niż gównem?

Przecież już nawet USA nie jest w stanie bronić swojego małego pupilka XD
  • Odpowiedz
@erni13: nie masz pojecia o czym bredzisz typie xD akurat takie mam zrodla ze sam odbywalem sluzbe w צחל ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W "Palestynie" nie ma niewinnych, a jesli juz to i tak ratio zabitych to 2:1 (tzw. "Cywil" : terrorysta). Co i tak jest malo biorac pod uwage ze
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: jeszcze moze mu jajca wylizesz? ciekawe jak nazwiesz Hamas czy PLO, przy nich Izrael to nic. Zdarzyl sie wypadek ktory jest obecnie badany przez CaHaL. Ale widze ze wykopki eksperci juz wydali werdykt xD polactwo jak zwykle najmadrzejsze w kazdym temacie xD
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Mieszkam w dość multi-kulti mieście i znam ludzi z Palestyny. Nie, nie popierają Hamasu. Tak samo jak ich rodzice. Ale z jakiegoś powodu domy potracili.

I Tak, uważam Hamas za gówno które należy zniszczyć ale nie w taki sposób. Najpierw mówi się cywilom, że mają iść na południe a potem atakować południe rakietami i nie dopuszczać pomocy humanitarnej i męczyć ludzi głodem.

btw, rozumiem, że twoje ratio 2:1 jeśli
  • Odpowiedz
@erni13: no potracili bo jest Wojna? Ktora wywolal ich "rzad"? Moi przodkowie tez potracili domy z powodu wojen ktorych nie wywolali. To nowosc dla ciebie? Sa z Gazy czy z terenow Judeii i Samarii? Bo jesli z tego drugiego to tam sie przeciez nic nie dzieje wiec musisz klamac, co by mnie nie zdziwilo xD

Oczywiście, sam atakowalem poludnie xD a w rzeczywistosci sa nagrania audio Arabow ktorzy dzwonia do
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Już nawet USA które trzymało stronę Izraela do samego końca i głosowało przeciwko zawieszeniu broni #!$%@? Izrael za brak ochrony cywilów oraz atak na konwój humanitarny ale pewnie brali swoją wiedzę z Tiktoka i nie wiedzą, że 50% Palestyńczyków to terroryści XDDDD
  • Odpowiedz