Wpis z mikrobloga

#izrael #kanalzero Okazało się, że Mazurek ma za krótkie pejsy do tej gry. Został pokonany przez te same zagrywki psychologiczne których używa u siebie w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • 11
@Fipaj: może pokonany to złe określenie, zmuszony do defensywy. Cofnij jakieś 10 minut i będziesz miał kilkuminutowy fragment gdzie Mazurek nie mógł dojść do głosu i dostawał po głowie chwytami erystycznymi. W wywiadach Mazurka z polskimi politykami jest na odwrót i nie przypominam sobie żadnego który by się tak odwinął i przejął dyskusje. Pan Żyd jest odklejencem, ale nie da się mu odmówić dobrego przeszkolenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@illaddictyou: masz rozwinięte kom wyżej. A jeśli moje rozwiniecie to za mało, to wskaż proszę w którym miejscu gubisz wątek i spróbuję Ci wytłumaczyć. Nie wszyscy w społeczeństwie muszą być bystrzy, tak samo jak nie wszyscy Żydzi są zbrodniarzami wojennymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Obejrzałem całość, a mój komentarz odnosił się do danego fragmentu rozmowy i miał dodatkowo dodaną emotkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wątpię, że dużo czytasz, ale śmiem wątpić, że dużo z tego czytania wynosisz XD
  • Odpowiedz
@Lekh1 osobiście dla mnie gdy ktoś w takiej rozmowie ucieka się do tego typu technik jest odpowiednio klasyfikowany. Co do wynoszenia no cóż Ty wiesz najlepiej, tak jak Pan ambasador ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz