Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje uwielbienie tak bardzo świadomych konfedepisowców dla Brauna. Typ zacementował temat żydowski tak, że przez 20 lat nikt nawet nie piśnie o krzywych tematach Żydów. A właśnie na swiecie jest ku temu najlepsza sposobność w postaci pojawienia się w umysłach mas ludzi zbrodni Izraela.

W polityce trzeba dbać o optykę, ale konfederacja najzwyczajniej w świecie jest na to za głupia i sama dostarcza amunicji oponentowi.

#polityka #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: Braun zgasił świeczkę, więc przez 20 lat nie będzie można mówić o tym jak Izrael morduje systemowo Palestyńczyków?

Jaki to jest już poziom odklejenia?
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: tak samo jest z wszelkimi protestami, do których k0nfiarze lgną jak muchy do gówna, bo chcą przyciągnąć dosłownie każdą frakcję elektoratu sprzeciwu. Jedyne co te błazny osiągają to kompromitowanie danego protestu przez przyklejenie mu łatki szurów i rusofili oraz masa filmików i grafik w necie, do których walą konia wykopowi sekciarze. I tak za każdym razem.
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: Ja też mam problem ze zrozumieniem tego, co napisałeś. Szczególnie, że mniejszości żydowskie to zupełnie co innego niż syjoniści z Izraela. Rzucanie się na mniejszości żydowskie w Polsce praktycznie nigdy nie ma logicznego wytłumaczenia, to czysty antysemityzm. Natomiast zbrodnie państwa Izrael w Palestynie to temat znany od 80 lat niestety.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@johny-kalesonny rzucanie się na mniejszości żydowskie nie jest dobre, podobnie jak nie jest dobre ekstremalne cackanie się mediów i polityków z wypowiedziami typu tej o metafizycznej śmierci Żydów i tylko biologicznej Polaków.
  • Odpowiedz