Wpis z mikrobloga

  • 0
@L3gion: spr i jedyny, ktory prawie spełnia moje oczekiwania to Ergohuman 2 Elite Pro. Ale te podłokietniki wyglada jakby się miały zaraz rozpierniczyć. zagłówek tak samo. Może to tylko wrażenie. Brak przycisków pod podłokietnikami. Brak regulacji siedziska podczas ruchu/wychyłu krzesła. Na plus regulacja "elastyczna" pod lędźwiami. Ale jakoś nie przekonuję jakośc wykonania. Za takie pieniądze
  • Odpowiedz
spr i jedyny, ktory prawie spełnia moje oczekiwania to Ergohuman 2 Elite Pro


@Dyfjatko: Cóż, nie pisałeś nic o swoich oczekiwaniach więc ciężko pomóc.
  • Odpowiedz
Muszę sobie zakupić w końcu normalny ergonomiczny fotel. I zastanawiam się nad


@Dyfjatko: GTCHAIR Dvary DV-10 Mesh Office Chair Buy Direct From China Factory - https://www.alibaba.com/product-detail/GTCHAIR-Dvary-DV-10-Mesh-Office_60732084794.html

Tylko cena trochę odstrasza


@Dyfjatko: W tej cenie masz fotele Kinnarps, np.:
- Kinnarps Plus 6784 z zagłówkiem N78 (z regulacją w pełnych 3 płaszczyznach i blokadą), mechanizmem FreeFloat (z regulacją głębokości siedziska), siedziskiem tapicerowanym, oparciem tapicerowanym wysokim (z regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym (z
  • Odpowiedz
  • 0
@armt: Pierwszy zajebisty. Szkoda, że nie ma w Polsce. A 30 szt nie zamówieXD. Pozostałe to praktycznie taki sam model. i nie wiem czy czasem czy tapicerka nie będzie zbyt gorąca. Siedze przy kompie jakies 15 godzin dziennie. Ale dzięki info.
  • Odpowiedz
A czy ten fotel, który pokazałem we wpisie, jest jakiś zły?


@Dyfjatko: W linku masz nazwę producenta - Chongqing Gaotian Industrial And Trade Co., Ltd.


Pozostałe to praktycznie taki sam model.


@Dyfjatko: Bo to ten sam model "Plus" (tylko w 3 gotowych konfiguracjach), możesz też skonfigurować go sam.


nie wiem czy czasem czy tapicerka nie będzie zbyt gorąca


@Dyfjatko: Tapicerki z dużą zawartością wełny dobrze odprowadzają wilgoć.

Z siatkowymi
  • Odpowiedz
  • 0
@armt: Witaj bocie:) ok czyli te fotele to chińskie produkty. Ale obecnie nie ma niczego w manetkami pod podłokietnikami. Niczego co się nie zapada od siadania. Z regulacją siedziska. z regulacją góra dół i przód tył odc lędźwiowego. Diablo z manetkami wyglada jaklby sie miał zaraz rozwalić. do tego ponoć zapadjąca się siatka. Wszystkie powyższe, które pokazałeś są bez zagłówka.
  • Odpowiedz
Witaj bocie:)


@Dyfjatko: ?


Ale obecnie nie ma niczego w manetkami pod podłokietnikami.


@Dyfjatko: Mechanizmy oparte na cięgnach bywają awaryjne...


Z regulacją siedziska. z regulacją góra dół i przód tył odc lędźwiowego.


@Dyfjatko: Każdy z 5 wymienionych ma mechanizm synchroniczny z kątem ujemny, regulacje głębokości siedziska i podparcie lędźwiowe z regulacją wysokości i głębokości.


Wszystkie powyższe, które pokazałeś są bez zagłówka.


@Dyfjatko: Każdy można zamówić z zagłówkiem:
-
  • Odpowiedz
  • 0
@armt: Widze, że ogarniasz te krzesła. Ale Twoje opcję niestety wychodzą po około 3k z zagłowkiem. I wyjątkowo nie wpadły mi w oko:) A ten z blokadą to 5,5k.Fakt, że zajebiste ale Anbsurd!. Nie jestem chętny żeby wydać 3k na krzesło. Chyba, że będzie miało takie funkcje o ktorych wczesniej pisałem. No wiadomo +- jakies pare stówek można dorzucić.
Twoje propozycje wydają się bardzo spoko. Ale jakoś nie trafiły w mój
  • Odpowiedz
  • 0
@armt: Gdyby one jeszcze kie plastikowe nie były. Coś z aluminium chociażby podstawy najlepiej jeszcze plecy. Szlag. Co za rynek absurdalnych cen. A produkty praktycznie oferują takie same opcje.
  • Odpowiedz
Twoje opcję niestety wychodzą po około 3k z zagłowkiem.


@Dyfjatko: Na początku dałeś link do krzesła za ~4800zł, więc założyłem że to Twój maksymalny budżet.


A ten z blokadą to 5,5k.Fakt, że zajebiste ale Anbsurd!.


@Dyfjatko: Fotel Herman Miller podałem tylko dlatego że jest to jedyny markowy producent który stosuje siatkowe siedziska.


Nie jestem chętny żeby wydać 3k na krzesło.


@Dyfjatko: Najtańsze ergonomiczne z 5-letnią gwarancją zaczynają się od
  • Odpowiedz