Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Odpalilem live z Krzychem rowerem. No #!$%@?, wiadomo czemu sie nie pokazuje, ma to w ch.
Jedyny w uniwersum, który ma zainteresowania. W sumie, zyje zainteresowaniami. Nie jest to rocket sience, ale przy reszcie to #!$%@? profesor jest.

Jako jedyny ma wyższe wykształcenie, ew. studiował, tego nie wyłapałem.
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 15
@dizel81: tak, ale rower brzmi jakby sie czyms interesowal, a gapa poszedl jako młody bananek lat 80-tych i jedyne czego sie nauczył to krasomówstwa porównywalnego ze sprzedawcą Amway w 90-tych, odkurzaczy Rainbow. Dzis w PL sprzedawałby Thermomixy robiąc prezentacje w bogatych domach jeleni.
  • Odpowiedz
@lskx: Jestem pod wrażeniem wachlarza zainteresowań, oczytania i kultury osobistej! Wykłady o muzyce genialne, a Łysy idiota się nudził, nie rozumiał 3/4 treści.. A Krzychu studiował ekonomię..
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Vendigoo: Krzychu od Polonii 1.0 był ulubieńcem widzów. Nigdy się nie zbłaźnił. Raz go #!$%@? berbelucha i został nagrany. Nie mówię, że nie tankuje, ale to nie jest idiota. Może pijak ale świadomie wybrał taką opcję.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@rodzermur: no tak. nie chce Ci zaburzać światopoglądu, ale istnieją ludzie, którzy wybierają taką drogę i wcale nie są menelami. Żyją na swój sposób. Ja jestem lekko w pułapce samochody, domy, #!$%@?. Drogi pijaka i snucia sie za 600 dolcow po kraju 3 swiata na pewno bym nie wybrał, ale mam 36 lat i ostatnich 12 nie pamietam bo #!$%@?łem na majątek. Rower z tego co widze do 50-tki #!$%@?, za
  • Odpowiedz
@lskx

@rodzermur: no tak. nie chce Ci zaburzać światopoglądu, ale istnieją ludzie, którzy wybierają taką drogę i wcale nie są menelami. Żyją na swój sposób. Ja jestem lekko w pułapce samochody, domy, #!$%@?. Drogi pijaka i snucia sie za 600 dolcow po kraju 3 swiata na pewno bym nie wybrał, ale mam 36 lat i ostatnich 12 nie pamietam bo #!$%@?łem na majątek. Rower z tego co widze do 50-tki #!$%@?,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@TrueShutDown: hobby 100%. Ani jednej wyplaty nie dostalem od "pracodawcy z usa" zwanego jutubą. Oglądałęm łysego dobre 10 lat temu, pozniej podczas covida wkrecilem sie w uniwersum. Teraz wbrew pozorom bardzo malo czasu spędzam na tych kanałach, to co masz na kanale, billy ogląda: ogladam razem z widzami. Streszczenia na tagu są dogłębne, oczywiście jak odpalam jakisodcinek kogokolwiek t znajduje duzo wiecej "smaczków", niz na tagu, ale nie mam na to
  • Odpowiedz