Wpis z mikrobloga

#rower #pytanie
Siemka, przymierzam sie do kupna gravela.#!$%@? mi MTB i pomyslalem ze to dobry pomysl na przesiadke na co innego. od kilku lat jezdzilem tylko MTB fullem.
Myslalem nad
-Kross esker 4.0 za 3900 nowy ( wiec dolozyc trzeba by bylo kilka zl na rozne #!$%@? czy wymiane czegos co jest tam "gorsze" )
- ROMET aspre 1 za 3200 nowy ( jest w sumie ladny ale nie jestem pewien jak z osprzetem tam?)
- Decatlhlonowski Triban 120 za 3500 nowy lub 2700 uzywka z wymienionymi paroma rzeczami np.

Zalezy mi zeby ten sprzet byl solidny i przyjemny do jazdy i na dluzej. jak trzeba to powymieniam co trzeba ale sie na tym nie znam jakos mocno. czytam i czytam i sie zdecydowac nie moge. bralbym tego z decathlonu ale znajomy mowi zeby dolozyc do KROSSA pare stow i miec nowy i dobry rower. wolalbym wydac ponizej 3k ale to tylko uzywki wchodza w gre.
Jakies rady od zaawansowanych? na co patrzec lub co byscie wzieli?

Co wybrałbyś i dlaczego ( podziel sie w kom )

  • KROSS Esker 4.0 48.0% (12)
  • ROMET Aspre 1 24.0% (6)
  • Triban 120 28.0% (7)

Oddanych głosów: 25

  • 3
  • Odpowiedz
@gosciu82: zobacz sobie jaka geometria Ci pasuje, komfortowa czy sportowa. Pierwszy gravel jak najtańszy, jak się spodoba to kupisz na lepszym osprzęcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Certis: no ale nie chce tak robic ze kupie i zaraz zmienie, bez sensu... strace sporo pieniedzy i czasu. wolalbym kupic cos conajmniej na 2-3 lata
a z ta geometria to te rowery maja rozna czy o co chodzi?
  • Odpowiedz