Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #ruskapropaganda

Pytanie - czy kiedykolwiek miało miejsce starcie #jaszczur #olszanski #jablonowski z kimkolwiek kto nie miałby hamulców lub miałby grube argumenty? Płuc i obrażać dzieci albo ludzi wyciszonych podczas transmisji to potrafi każdy menel spod budki z piwem, a jak widziałem w jaki sposób zamiotła nim ziemie dziewczyna na proteście rolników to zastanawiam się czy ten krzykacz cokolwiek by z siebie wydusił w starciu z prawdziwym zawodnikiem.

Nawet nie wspominam o tym ze za bluzgi szybko byłby na glebie
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
  • Odpowiedz
@Anikosz_SCK: ten Olszanski to już totalne chamisko, brawo dla tej kobiety z protestów rolników że nie pozwoliło temu typowi się doczepić i promować, siewcy chaosu i zamętu jak ten Braun którego później Zajączkowska broniła że ich posłowie byli tylko na proteście żeby nikomu nic się stało czy jakoś tak XD Wbrew pozorom nie pierwsza taka dobra akcja, pamiętam też dwójkę ludzi na proteście z hasłem chyba "Uważaj rolniku rusek w kurniku"
  • Odpowiedz
@Anikosz_SCK: Nie pytaj o linki i nie pytaj o dokładne detale bo brak u mnie tego
ALE
Pamiętam jak jakiś gość zadzwonił coś tam chyba oni wcześniej się posprzeczali i powiedział że na JAKIMŚ TAM proteście czy czymś jaszczurowi wpierdzieli
Gruby się spruł jak stare prześcieradło że co ty do 60-cio letniego dziadka startujesz
A to wszystko było pare dni po tym jak jaszczur groził jakiemuś dziecku śmiercią na żywcu
Takiemu
  • Odpowiedz