Wpis z mikrobloga

Co to się dzieje w tym #wroclaw? Oo. Ktoś się mocno zdenerwował i wyrzuca brudy na Jacka Sutryka. Tak na grubo, bardzo grubo. Ktoś z Wrocławia może mi naświetlić temat? Jest konto na Twitterze, a tam wrzucane są takie pytania, że kapcie spadają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

„Oooo chyba się robi nerwowo. Jaca gra słowami Donalda Tuska. Człowieku, przestań się kompromitować. Ty naprawdę liczysz na to, że Wrocławianie pójdą głosować na Ciebie, bo Tusk powiedział, że Cię popiera? Hahaha. Jaca, Jaca, Jaca… czas leci. Mieszkańcy zdecydują. Nikt inny. Nikt nie będzie mówił na kogo mamy głosować. Ani Tusk, ani Kaczyński, ani Morawiecki.

Zadałem kilka pytań. Wciąż bez odpowiedzi. Ponowię pytania:

1. Dlaczego namawiałeś prezes ZOO Wrocław Joannę Kasprzak, żeby nie przyjmowała nazwiska Kaliszczak, po ślubie którego im udzieliłeś? Czy po to, żeby łatwiej było robić wałki? Mam na myśli wałki z Aqua Serwis i Markiem Nowarą.

2. Dlaczego pozwalasz Jakubowi Mazurowi na utrzymywanie monopolu Chemeko na odpady we Wrocławiu? Dlaczego nie wystąpiłeś po środki na własną infrastrukturę do NFOŚiGW?

3. Dlaczego dopuściłeś Mazura do kluczowych spraw, wiedząc, że jest nominatem PiS. Do tego kolegą Adama Hofmana i Pietryszyna? Nie przeszkadzały Ci jego powiązania z Orlen?

4. Dlaczego pozwalasz żeby z wrocławskiego ZOO wypływało 1,9 mln złotych (!) za wynajem miejsc VIP na wrocławskim stadionie Śląska.

5. Dlaczego pozwalasz, żeby Agata Gwadera-Urlep (radna PO) wyciągała rocznie 1 mln złotych ze spółki Spartan? Dlaczego udajesz, że nie wiesz o tym, że regularnie rozlicza się z Markiem Nowarą w siedzibie jego spółki?

6. Dlaczego utrzymujesz kontakty z byłymi funkcjonariuszami ABW z Wrocławia i zlecasz im dziwne „robótki” o których opowiem w następnych wpisach?

7. Dlaczego powsadzałeś do spółek ex-policjantów, którzy wylecieli z roboty albo odeszli na emeryturę (żeby przykryć afery). Takich jak Marek Pohnke czy Karol Pawłowski? O Żebrowskim nawet nie wspominam..”

Pousuwałem oznaczenia, żeby nie spamować. Grubo tam. #afera.
UBek - Co to się dzieje w tym #wroclaw? Oo. Ktoś się mocno zdenerwował i wyrzuca brud...

źródło: image_picker_E9D4FCF0-71B5-4CAF-8FDF-F33A9AFBE0E0-5449-0000063E9BE3426B

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@matt-pitt Nie wiem. Możliwe. Musiałby się wypowiedzieć ktoś z Wrocławia. Z drugiej strony pytania dość ciekawe. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Człowieku, przestań się kompromitować. Ty naprawdę liczysz na to, że Wrocławianie pójdą głosować na Ciebie, bo Tusk powiedział, że Cię popiera?


@UBek: oczywiście że pójdą, jeszcze będą dziękować że takiego pięknego kandydata premier wskazał
  • Odpowiedz
@UBek: to ja Ci naświetlę. Za kadencji Sutryka podjęto najwięcej inwestycji infrastrukturalnych (drogi, mosty, tory tramwajowe) od czasu kiedy Wrocław należy do Polski. Miasto stało się ważnym centrum technologicznym, naukowym, kulturalnym i turystycznym na mapie Europy. No i dupa co niektórych piecze, tyle w temacie XD
  • Odpowiedz
@aikonek: Drogi? Chyba kpisz.

Wyremontuję co najmniej 250 km wrocławskich ulic, w pierwszej kolejności: Powstańców Śląskich, Gajowicką, Zaporoską, Tęczową i Szpitalną, Kamienną, Pomorską, Komandorską, Zielińskiego, Nowowiejską, Słowiańską, Kościuszki, Poznańską.


Nie wyremontował tyle, nie wyremontował mniej, tak naprawdę niczego z tej listy nie wyremnotował. Pomorską zaczął na koniec kadencji jak notowania zaczeły spadać, ale już wiadomo, że nie skończy.
  • Odpowiedz
@aikonek: inwestycje w torowiska zostały poczynione dlatego, że za chwilę by tramwaje nie miały po czym jeździć. Wykolejenia miały miejsce niemalże codziennie:-))) Sutryk jako kontynuacja polityki Dutkiewicza spowalnia rozwój tego miasta.
  • Odpowiedz
Za kadencji Sutryka podjęto najwięcej inwestycji infrastrukturalnych (drogi, mosty, tory tramwajowe) od czasu kiedy Wrocław należy do Polski


@aikonek: o cie #!$%@? xDDD 3 kilometry AWW. Tyle #!$%@? oddano kierowcom przez całą kadencję sutryka. Do tego kilka kilometrów tramwaju na Nowy Dwór. POTĘŻNE INWESTYCJE

Miasto stało się ważnym centrum technologicznym, naukowym, kulturalnym i turystycznym na mapie Europy.


@aikonek: jakie zasługi w technologii i nauce ma sutryk? To już ja mam
  • Odpowiedz