Wpis z mikrobloga

Zawsze jak coś zamawiam to napoje są powylewane, dzisiaj to tak fest xD. Restauracje mówią, że to kurierzy tam rzucają tymi torbami, kurierzy z kolei uważają, że to restauracje #!$%@? pakują. Kto ma rację? xD

#glovo
  • 3
  • Odpowiedz
@Sniper10200 elo ja jestem #!$%@?. Kiedyś mc Donald dawał wieczka plastikowe i nic się nie rozlewalo z mojej strony. Teraz są jakieś wieczka papierowe bo mc chce być eko. Ten Dziubek lekko coś stuknie i puszcza. Ja teraz nawet jeżdżę specjalnie wolniej a jak jest jakaś dziura lub przejeżdżam przez tory to podnoszę doopsko a i tak czasem rozleje napój. Teraz to zdarza się rzadziej jak jeżdżę uważniej ale jednak dalej
  • Odpowiedz
@Sniper10200 jedyny sens ma niestety nie zamawiać picia bo w środowisku się gada że nawet samochodowym puszcza wieczko. Szkoda Twoich nerwów bo mc ma to w pi** i glovo też. MC zna doskonale problem i nic z tym nie zrobią bo w chcą chronic środowisko i papierowe wieczka będą. Jak one weszły miesiąc temu to były mass reporty. Teraz tylko trochę lepiej to zabezpieczają bo zaklejaja to jakaś tasiemka ale i
  • Odpowiedz