Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #heheszki #normictwo

No i moi kochani Nawet jak przegryw próbuje być miły to i tak dostanie po dupie ale Oczywiście Normik przyjdzie i powie przegrywy że jest bucem i chamem i że nic dziwnego że nikt go nie chce a prawda jest taka że Przegryw stał się bucem i chamem przez to że nawet jak był miły to i tak dostawał po dupie oczywiście są wyjątki od tego ale w dużym % tak to właśnie wygląda XD
power-weak - #przegryw #blackpill #heheszki #normictwo 

No i moi kochani Nawet jak p...

źródło: temp_file2883848407085670915

Pobierz
  • 16
@power-weak: zacznijmy od tego, że same cechy charakteru też są w głównej mierze genetyczne, wiadomo środowisko, wychowanie itd też ma jakiś wpływ ale z drugiej strony jakaś tam część brzydkich chłopów prowadzi takie w miarę normalne życie towarzyskie i jakaś tam brzydka babę ma
A co do mema to na tagu baby się mocno demonizuje, znałem paru brzydkich typów co miało dużo, niektórych bardzo ładnych koleżanek. Koleżanek to słowo klucz bo
  • 0
@RudyZibi Bo większość z nas na tagu nie mają nigdy przyjemnych doświadczeń z kobietami dlatego są one demonizowanie ja akurat nie miałem żadnych doświadczeń z kobietami bo one miały mnie w dupie a ja je oczywiście mem który dodałem jest przesadą i tak to raczej nie wygląda w większości przypadków ale i pewnie były takie sytuacje jak z mema co to do twojego kolegi to mu współczuję
@automatycznyparasol: znam jednego Chada i zauważyłem że to co gada nie ma żadnego znaczenia bo on mówi co mu pasuje. Zauważyłem że też nie podchodzi do lasek bo one same to robią, zaczepiają go pod byle pretekstem czy się do niego uśmiechają, on nic z tym nie robi. Znowu gdy jakieś pojawią się w jego towarzystwie to zaraz jakimś magicznym sposobem je przyciąga, same biorą nr a później do niego piszą