Wpis z mikrobloga

Jakieś highlighty z przesłuchania Wosia może ktoś ma sensowne? Obejrzałem już ponad 2h i w sumie nic tam nie wyszło póki co. Później jest lepiej? bo do końca mam 3h i nie wiem czy mi sie chce :)

#sejm #pegasus
  • 6
@000loki: wedlug mnie byla od samego poczatku, te glupie usmieszki, przerywanie, dogadywanie bez pytania, czesto w kwestiach ktorego nie dotyczyly, bo odnosily sie do sporu w komisji. Potem to juz standard wprowadzony przez naczelnika: czlonki, nalesniki itd. i wciaz z tym debilnym usmieszkiem
  • 0
@Evzen_Huml: nalesniki to #!$%@?. Ale te dyskusje z komisja to sa przepychanki po obu stronach imo i tak samo jak i czlonkowie tak i on wchodza sobie czesto w zdanie. Szczytem bylo, jak jeden nie dawal mu w ogole odpowiedziec, bo sdie rzucal ze chce odpowiedz tak czy nie. Ogolnie no bajzel na kolkach.
  • 0
@Evzen_Huml: odpowiedź powinien moc udzielic jaką chce, chyba, że już przegina i leje wodę nie na temat. Odpowiedz tak czy nie ladnie pokazal Mencen, ze nie zawsze da sie tak odpowiedziec. Ja uwazam, ze #!$%@? sie w zdanie bo powie sobie cos tam, jest zwyczajanie glupie.