Wpis z mikrobloga

@njdnsjdnjs: Ja co prawda nie mam seksualnych reakcji, ale fakt: to jest piękne. I jako były fotograf (ik), doceniam także piękne ziarno oraz grę półtonów. Sielskość zakłóca jedynie pionowa linia, jakiś niezamierzony cieć biegnący pionowo w 1/3 szerokości klatki schodowej.
  • 0
@mike78: Gdyby zdania byly jedzeniem to Twoje bylyby takim mleczkiem zageszczonym z cukrem.

Ale tym bez kakalka i z mleka w proszku. Takim ktore tylko sie klei. Bleee
  • 1
@Niedobry: Za dzieciaka uwielbiałem to mleko w tubce. Sprowadzali je z Czechosłowacji. Państwa, którego nie ma. Bo mieszkałem w państwie, którego również nie ma, PRL. Od zachodu było państwo, którego już nie ma, NRD, a od wschodu inne państwo, którego już nie ma, ZSRR.
I choć rozumiem krytyczny ton twojej riposty, to w kategorii oryginalność otrzymujesz 10/10 punktów. Zdravim.
  • 1
@mike78: Do dzisiaj je uwielbiam (To z kakalkiem w tubce of coz. (ʘʘ)

I dzieki kapitalizmowi wciaz sa dostepne. Na przyklad te z mleczarni w Gostyniu.

A riposta... No coz. Gdy piszesz w pierwszym poscie o braku seksualnych reakcji a za chwile w nastepnym moj ulubiony "tekst z budowy" o "stawaniu".
Gdy tylko oczywiscie plec rozmowcy wyszla na jaw...

Przeczytaj ta konwersacje na glos. Ale serio na
@mike78: Zeby nie bylo, "na oslode":

Kiedys po latach odezwala sie moja nastoletnia milosc na jakims komunikatorze. No ale taka serio "nastoletnia". Po 14 lat mielismy. Dziewczyna wtedy miala bardzo dlugie wlosy.

No i moj tekst wiadomosci: "...Oczywiscie ze pamietam dziewczyne z dlugimi wlosami ponizej pasa..."

Przycisk enter byl szybszy niz mozg "nagiej maupy".
Hihi. I normalnie strzelam takie "pocisku" od czasu do czasu ze samo to wspomnienie musze rozchodzic teraz